Wpis z mikrobloga

Jeżeli dalej wierzycie, że żyjemy w równym świecie to musicie wiedzieć że 99-letni książę Filip mąż Elżbiety 2 przeszedł udaną operację serca. Oczywiście w tym wieku jakakolwiek operacja kończy się jednoznacznie więc wszyscy podejrzewają, że ta operacja był przeszczep serca.
  • 12
@Nietak_nietak: Nie wiem, no ale dalej nie rozumiem sensu tego wpisu że nie żyjemy w równym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież ciała nie oszukasz, miał taką samą szanse przeżyć operacje lub nie jak inny człowiek ¯_(ツ)_/¯
@Andi129: kiedyś czytałem że w usa średnio na przeszczep się czeka 6 miesiący a w chinach kilka dni (ale to wiadomo dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)), i jeszcze w arabii saudyjskiej też podobno bardzo krótko.
No ale chyba mogą cię do jakiejś maszynki podpiąć na te 6 miesięcy (nwm nie znam się, ale chyba w dzisiajszych czasach takie rzeczy są możliwe)

Chciałem bardziej zwrócić uwagę na to
@EvineX: żaden 99 latek nie dostanie nowego serca.Bo z punktu widzenia medycyny jest to marnotrawstwo tego narządu,a poza tym istnieje duże ryzyko śmierci przy samej operacji.