Wpis z mikrobloga

@iredbox: no czyli klasyczek. Nie masz o tym żadnego pojecia, nie przeczytałeś żadnego rzetelnego materiału, ale na twój głupi chłopski rozum ci tak wyszło, wiec masz rację xD
Czego to niby dowodzi, że miałeś covid? Że maski nie dają 100% ochrony? Wow. Teraz mi pokaż kto kiedykolwiek tak twierdził? Co z tego wynika, że pokaszlałeś 5 dni? Ktoś kiedykolwiek mówił, że na pewno zachorujesz ciężej?

Wiec teraz ty mi powieddz na
@WalczeZDuchami: to ktoś kto stawia tezę powinien przedstawić dowód. Skoro są takie zalecenia odpowiednich organizacji, skoro specjaliści zalecają maski to prawdopodobnie jest to sensowne. Jeśli masz wątpliwosci to są dostepne w internecie publikacje naukowe. Ty ich nie przeczytałeś, wiec o #!$%@? ci chodzi?
#!$%@? mam w twoje publikacje i w ciebie. Zamknij sie w piwnicy i siedz z wiadrem na głowie :)


@iredbox: no jak masz #!$%@? w fakty to #!$%@? z toba, mozesz nawet skoczyc z mostu jak nie wierzysz też w grawitację.

Specjaliści kiedyś lobotomię zalecali. Fajny zabieg, polecam.


@Krupier: Chyba najpoewszechniejszy pseudoargument szurów i magików. Nie, pieprzenie o tym co było kiedyś nie sprawia, że mozesz zanegować współczesną naukę. Zalecanie