Wpis z mikrobloga

Chwila, chwila, chwila, CHWILA #!$%@? MOMENT XD

Czy ja na prawdę właśnie przeczytałem, że podatki to okradanie nas przez mafie i Ci, którzy kombinują jak ich nie płacić to normalni ludzie i niemal bohaterzy?

No ja kumam, że trochę tych podatków przydużo momentami faktycznie, a nasz rząd to faktycznie ciut taka mafia w tym momencie, ale jak wy kuce sobie wyobrażacie świat bez podatków całkiem? Jeszcze #!$%@? w przypadku kiedy wiesz gdzie i ile tych podatków płacić będziesz zanim do tego dojdzie?

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #libertarianizm #pilkanozna
ruda_stuleja - Chwila, chwila, chwila, CHWILA #!$%@? MOMENT XD

Czy ja na prawdę wł...

źródło: comment_1614975131xMWDxUJDKTtcJ0hlgSvvgs.jpg

Pobierz
  • 65
@enslavedeagle: No nie zdziwiłbym się jakby jednak paru by się znalazło, jak ziomek z screena ma takie podejście XD

@vikingbrigand: Ni #!$%@? PiSu nie popieram i fakt, podatków jest za dużo i a niektóre są za wysokie i ogólnie źle rozporządzane. A kwota wolna to wiadomo. Dziś mój stary, emeryt mówił, że wleciał już w drugi próg. Co prawda prawnik z latami stażu, ale nie dostaje znowu tej emerytury tyle
No nie zdziwiłbym się jakby jednak paru by się znalazło, jak ziomek z screena ma takie podejście XD


@ruda_stuleja: nie znam nawet skrajnych libertarian którzy chcieliby faktycznie wprowadzać swoje idealne pomysły w prawdziwe życie, a z tego co wiem, to kuce jednak chcą mieć z czego utrzymywać wojsko i policję, tudzież katokomanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruda_stuleja: Ja też pisu nie lubię ale mentalność chłopa pańszczyźnianego pozwala mu atakować tylko to co widzi w zasięgu swoich czujek, w tym przypadku będzie to taki policjant lub taki podatek.
Probowałem wielokrotnie wytłumaczyć takim ludziom że podatek to świadczenie nieodpłatne, tzn. jest to taki jakby abonament za prawo do życia w państwie i nie masz wpływu na to na co pójdzie. Czy ktoś się #!$%@? do Spotify na co reinwestują
@Drakii: No argument taki że korzystasz codziennie z zyliardów rzeczy sfinansowanych z podatków więc jak nie chcesz ich płacić to #!$%@? na Alaskę postaw se fotowoltaikę, studnie głębinową i gitara. Używasz dróg, NFZu, linii energetycznych, komunikacji, sądownictwa i w ogóle słowem - wszystkiego więc? Myślisz czasem o tym że trzeba zapłcić komuś żeby pilnował pod celą pedofila żeby nie zgwałcił Ci dziecka? Czy Twój świat się kończy wraz z kiblem i
@ruda_stuleja: Obywatelstwa można się chyba zrzec i warto to zrobić jeżeli nie chcesz np być zmuszony do stawienia się na komisję wojskową. W Armenii jest taka beka że nawet jak wyjedziesz z kraju to nie unikasz obowiązku odbycia służby wojskowej i ludzie nie mogą nawet wrócić do swojego kraju bo ich tam policja ściga za ominięcie obowiązkowej służby wojskowej.