Wpis z mikrobloga

O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "Afera" została wymyślona na 4chanie - to element ich neo-nazistowskiej propagandy. Znalezisko opisujące tę sytuację na wykopie to jeden z najgłupszych tekstów jakie w życiu czytałem -> https://www.wykop.pl/artykul/5993057 xD

LBGT zamieniło się w LGBTQ Trans i Queer osób homoseksualnych tam jak na lekarstwo, w większości zostali aktywiści i julki codziennie zakręcające ruletką genderową

swoją orientacje #superstright ( superstright superhetero na polski co znaczy, że pociągają go tylko naturalne dziewczyny/kobiety ( przypominam według LGBTQ+ jeżeli ktoś jest heteroseksualny to kobiety z benizem

Rozchodzi się o to, że według LGBTQ+ róznicy pomiędzy "kobietą z benizem" ,a kobietą bez beniza nie ma ( tak samo jeżeli mówimy o meżczyźnie z tzipą)

Zacznijmy od tego ( chociaż nie wiem jeszcze czy to prawda, ale pewnie szybko się to wyjaśni ), że chłopak został wystalkowany

tak, że lawina zamieniła się w... w sumie nie wiem co ale jest wielkie w uj bo sam hasztag trenduje na tweeterze i stawiam, że to będzie następna MAGA

czekam jak julki odniosą się do zaistniałej sytuacji i trzeba dzwonić po Goniciarza,


To kto ciebie podnieca/z kim chcesz być w związku, to twoja indywidualna sprawa. Jeśli nie chcesz być z osobą trans - to tego nie rób, nie jest to w żadnym stopniu transfobiczne (sugerowanie, że jest inaczej, to zwyczajna propaganda skrajnych konserw).

#neuropa #lgbt #bekazprawakow #homoseksualizm #urojeniaprawakoidalne #zwiazki #superstraight
Pobierz artpop - O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "...
źródło: comment_1615207183BqSE5JLPK9YLjTMWbqfFRu.jpg
  • 79
@artpop: Dalej idziesz w zaparte i nie odwołujesz się do twierdzenia "zwyczajna propaganda skrajnych konserw" (nawet nie podałeś żadnego artykułu <>). Być może wśród konserw też są rozbieżne opinie, tak jak z blogami od liberalnych ludzi, gdzie zdania ekspertów (jak już ustaliliśmy) są podzielone #pdk.

The Super Straight "movement" is part of literal neo-nazi propaganda.

Aha, więc zacznijmy od linków a nie od screenshota, jak chcemy poczytać więcej:
https://archive.4plebs.org/pol/thread/310864180/
https://archive.4plebs.org/pol/thread/310854278/
jak chcemy poczytać więcej: https://archive.4plebs.org/pol/thread/310864180/

https://archive.4plebs.org/pol/thread/310854278/


@wielkaberta: Fajnie, że sam dałeś linki pokazujące, że osoby na 4chanie trollują/trollowały pod tagiem superstraight.

Loaded question i chochoł. Dyskutujemy o publicznym orzekaniu, że nie chce chodzić na randki z osobami trans co jest sednem tematu #superstraight. Uważam, że argumentacja "bo to krzywdzące" jest niekompletna i odwołuje się do niemerytorycznego argumentu odnośnie ranienia czyichś uczuć.


@wielkaberta: Dlatego tak boli cię to pytanie. Gdyż
Fajnie, że sam dałeś linki pokazujące, że osoby na 4chanie trollują/trollowały pod tagiem superstraight.

Znowu chochoł. Pointą było obalenie, że to neo-naziści kierują happeningiem co jest nieprawdą.
A to że 4chan organizuje w jakimś stopniu artystyczny performance od czasu do czasu to nikogo powinno dziwić.

ale jest to zwyczajnie nie na miejscu dla zwyczajnych ludzi, gdyż czuć w tym rasizm.

czuć w tym rasizm

No właśnie, wszystko rozchodzi się o to "czuć".
Pointą było obalenie, że to neo-naziści kierują happeningiem co jest nieprawdą. A to że 4chan organizuje w jakimś stopniu artystyczny performance


@wielkaberta: Artystyczny performance xD To, że na pol jest mnóstwo kontentu z rasizmem, nienawiścią, transfobią, seksizmem (...) to nie jest żadna nowość. To, że są tam osoby o poglądach skrajnie prawicowych/neonazi również nie jest nowością.

Od kiedy to uczucia mają ograniczać moją mowę?


@wielkaberta: Jest coś takiego jak empatia.
Nie wiem po co się udzielałem jak i tak usuwa niewygodne komentarze xD


@trejn: Niewygodne xD Zacząłeś swój komentarz od nazywania osób transpłciowych "trans**ytami". Skoro nie widzisz różnicy między tymi dwoma określeniami/nie znasz ich znaczenia, to nie wiem jaki jest sens dyskusji.
@artpop: Może to nie tyle problem w polsce, ale na zachodzie faktyczny jest problem rape shaming i stealth rape na superstraight osobach które mają swoje preferencje seksualne, a są uciskane victim card ze strony transów. Jeżeli wejdziesz na r/SuperStraight znajdziesz dużo pozytywnej atmosfery,ironii i nikt tam nie chce batożyć gejów czy transów jak Ci się wydaje
@artpop

Artystyczny performance xD

Esencją niektórych (ulicznych) artystów jest prowokować jakiś establishment. W Polsce na przykład KK jest obiektem kpin w postaci matki boskiej na tęczowym tle, czy też tam jej wizerunku w postaci waginy. No przecież wolność słowa jest więc i słusznie że sąd neguje oskarżenia. Uczucia religijne to przecież nic nie warty termin w tychże latach.
Potraktuj trans jako nowy establishment jak KK w Polsce, który też ma prawo być
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@artpop: Czyli problemem jest w końcu propagowanie neonazizmu (xD ciekawe jak w ten sposób kogoś przekonają, tak samo, jak muka jako symbol nazizmu, ot zwykły trolling, który działa, nawiasem mówiąc), czy posiadanie preferencji? Większość "orientacji" kogoś wyklucza i nikt nie robi problemów. Wg mnie głównie chodzi o to, że stwierdzili, że inni mogą podciągnąć preferencje pod nową orientację, to czemu nie? Masz standardy i wolisz z kimś nawiązać bliższą relację -