Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki!
Nie posiadam tu konta, ale słyszałem, że znajdują się tu eksperci od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°), zatem przychodzę z pytaniem:
Jakie krzesło/fotel polecacie do pracy zdalnej z domu? Niestety spędzam przy komputerze po 12-14 godzin dziennie, plecy bolą, więc chciałbym sobie trochę ulżyć w cierpieniu. Na ten moment założyłem sobie budżet do 700 zł. Fajnie by było gdybyście podali jakieś argumenty za i przeciw.

@silentpl - oglądałem Twoje filmiki i starałem się przejrzeć komentarze na ten temat i o ile nic nie przegapiłem to odradzasz fotele poniżej ~2k, ale czy byłbyś w stanie dać jakąś wskazówkę co może być chociaż znośne w moim budżecie? Liczę, że do końca roku uda mi się odłożyć na coś lepszego, bo kończę w czerwcu studia i przymierzam się do zmiany pracy i przejścia na pełny etat, ale na te kilka, góra kilkanaście miesięcy przydałoby się coś w miarę sensownego.

Samemu udało mi się wykombinować takie modele, ale ostrzegam, że jestem zupełnym laikiem w temacie:
Angel Europa
Angel jOkasta
Taktik Mesh
Nario-150

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!

#meble #fotel #krzeslo #pracazdalna #biuro #pcmasterrace #ergonomia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604cddbe4fe83c000a9044f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
@Khepresh rewelka, nic się nie zużyło. Przy 182 cm wzrostu jedynie zagłówek mam poza zakresem regulacji nieco wyżej - poziomy blokują żłobienia, ja je pomijam, a zagłówek nie zjeżdża w dół samoczynnie. Coco wart jest każdej złotówki, a grzeje nim 4 litery w pracy i kolejno w domu, pełen relaks.