Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem okazję zachować się jak twardy typowy samiec tolerujący równouprawnienie wobec kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zatankowaniu auta z żoną i synem podjechałem na myjnie bezdotykową. Na przeciwko mnie były odkurzacze pod które przytoczył się stary Scenic z ewidentnie przebitą oponą. Podczas mycia przybiegła do mnie mała dziewczynka i zapytała czy gdzieś tu na stacji jest pompka, lecz akurat jej tu nie było więc krzyknąłem do jej matki, która stała przy samochodzie że trzeba wymienić koło, bo napompowanie nic nie da.

Kobieta zapytała się czy "pomogę" wymienić jej kolo. Wiedząc, że ta pomoc polegała by na kibicowaniu przy moim brudzeniu się i poceniu odpowiedziałem stanowcze NIE i po wyzerowaniu licznika wsiadłem za kierownicę i odjechałem w nieznane xD


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #mistersoperfect
  • 85
@malinq: no zajęłoby 3 razy dłużej, ale przynajmniej zmieniłaby je, a tak #!$%@? wie co się z tą babą tam stało XD plus nauczyłabym się zmieniać koło, co jest dużym plusikiem

@CXLV: ah, no tak, to już nie można sobie nawzajem pomagać XD mój ojciec nie potrafi gotować, muszę powiedzieć mamie, żeby przestała mu gotować i traktować go jak "dziecko" ( ͡ ͜ʖ ͡)