Wpis z mikrobloga

@kilo_wody_pod_stopa ja chyba jakieś 15 razy musiałem wyłączać całkiem grę tylko z powodu jednego błędu - po wyjściu z mapy przelatywalem przez podłogę xD

Crashe i reszta syfu to już inna historia xD

Ale to chyba zamierzone - w trakcie resetu możesz przeczytać sobie kawałek książki CP2077 xD

@MikoMag za każdym razem jak ktoś pisze że ma w CP 150, 200, 300 godzin to się zastanawiam co wyrobicie w tej grze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kilo_wody_pod_stopa: nie, mam 260 h w grze i ani jednego crashu/freezu/spowolnienia. Technicznie u mnie gra działa rewelacyjnie i to biorąc pod uwagę, że gram z przeglądarką w tle, youtubem, komunikatorem i alt-tabuje na wypok na czas loadingow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
60 godzin na Xbox Series S, żadnych problemów. Polecam.


@rbbxx: Czy komuś kto jeździ Ferrari polecałbyś Skodę RS? Zobacz drugi tag w OP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie, mam 260 h w grze i ani jednego crashu/freezu/spowolnienia. Technicznie u mnie gra działa rewelacyjnie i to biorąc pod uwagę, że gram z przeglądarką w tle, youtubem, komunikatorem i alt-tabuje na wypok na czas loadingow ( ͡° ͜
@cin123654: genralnie z coda wywala jak masz internet na pedały i zamkniętego nata czytaj od dostawców typu netia sretia upsy i inne dziwactwa co nie oferują zewnętrznego ip xD a czy #!$%@? grę przy aktualizacji to u mnie działa na pc więc co więcej powiedzieć można.
@kilo_wody_pod_stopa: PCMR? Chodzi Ci o to, że wypowiadać mogą się tylko Ci co z reguły kradną gry i nie ma z nich żadnej kasy? Rozumiem. Lepiej nie wklejaj nam tu swojego konfigu bo jeszcze okazałoby się, że jest sporo słabszy niż wspomniane Series S, jak to u fantastów PCMR bywa (vide rzekomi gracze PC w rozdzielczości 4k i szybka weryfikacja ich banialuków przez statystyki steam).
@rbbxx: Po to dodałem pcmr, bo interesują mnie opinie ludzi, którzy grają na tej samej platformie. Po co mi informacja, że na xboxie/ps gra działa dobrze/źle, jak mnie to w ogóle nie dotyczy xD Grę kupiłem legalnie - fakt, że w Boskim Buenos, ale dev zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfigu nie będę podawał, bo nie potrzebuję się flexować przed anonami z wykopu.

@Ksionc-Tomasz: Dzięki za
@Banzai: Co mnie najbardziej frapuje to to, że zawiesza się w "spokojnych" momentach np. w czasie otwierania interfejsu "paczkomatu", albo w trakcie misji przy zapisie/checkpoincie. Nigdy nie wywaliło mi gry w czasie intensywnej strzelaniny albo przejażdżki przez najbardziej zatłoczone dzielnice miasta.

Bugów na razie żadnych poważnych nie miałem, czasami tylko skrypt misji z tymi psycholami się przytnie i muszę od nowa skanować przedmioty/ciała.