Wpis z mikrobloga

@Qzthr: Voli normalnie mnie #!$%@?ł pod wieżą. Garen to samo. Nie aż do śmierci, no ale bardzo równe pojedynki. Nie bardzo było komu z nimi walczyć. No i Lux dmg z dupy jak to mag.
@Elec No i to tak nie powinno działać. Dlatego nie lubię Xerathów, Brandów i innych Velkozów w teamie na suppie, bo są useless nawet jak się nachapią w early co nie jest trudne. Później przychodzi grupowanie i nagle mój Brand 5/0 pada na strzała
@Mega_Smieszek: Pytanie czyja to wina jak po moim kombo celowi zostaje 40% hp a adeker nie potrafi dokończyć roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I twój Brand wystarczy nawet że puści ulta i jedyne co musi zrobić reszta teamu to wyczyścić. Banuję za każdym razem bo DoT ma taki sam jak stary Swain. No i to jest jednak mag, oczywiście że padnie na strzała. Asasyn jak padnie po
@Elec No ale widzisz, w Twoim mniemaniu to Ty powinieneś robić dmg. No i zrobiłeś dmg, fajnie xD Widzę że przyniosło to rezultaty w postaci przegranej xD WP YIYI SOLO BOLO WE SHILLING XD Pickujesz Leonkę, wbijasz, tankujesz, reszta teamu tylko klepie autoski i masz wygraną. Swainem jak nie trafisz roota to ten ult można o dupe potluc xD
Widzę że przyniosło to rezultaty w postaci przegranej xD

@Mega_Smieszek: Dlaczego obwiniasz mnie za porażki reszty drużyny? xD

Pickujesz Leonkę, wbijasz, tankujesz, reszta teamu tylko klepie autoski i masz wygraną.

@Mega_Smieszek: Dlatego main Leony gra Swainem. To ma sens.

Swainem jak nie trafisz roota to ten ult można o dupe potluc xD

@Mega_Smieszek: High risk high reward. To samo możesz powiedzieć o blitzie albo wielu innych supportach.
@Elec No chłopie, masz 3/0 w early i nie potrafisz tego uciągnąć to powinieneś mieć do siebie pretensje xD A co do high risk high reward to popatrz na swój obrazek :) Najwidoczniej nie trafiłeś.