Wpis z mikrobloga

@MorenkaKnight No trochę w tym racji. Kastracja niesie za sobą różne pozytywne skutki. Gdyby mężczyźni się kastrowali nie występowały by nowotwory prostaty i jąder. No ale to abstrakcja. W przypadku kotów i psów często możemy wydłużyć życie naszych pupili wykonując takie zabiegi. U suk nie dochodzi wtedy do ropomacicza czy urojonych ciąży, a u psów tak jak w przypadku mężczyzn różnych nowotworów. Koty nie kastrowane często się zatykają czyli nie mogą odprowadzić
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol znaczy się nie rozumiem dalej tego bezsensownego łapania za słówka. Człowiek, który wypuszcza nie kastrowanego kocura ma na sumieniu kilkanaście miotów, które często zostają poddane aborcji. Nie wiem czego wy ludzie nie rozumiecie. Chcecie zdjęć jak wyglądają takie płodu i w jakich ilościach są usuwane żeby zrozumieć, że tak nie wolno?
przyczyniam się tym że kot se łazi i gwałci co popadnie?

@MorenkaKnight: Tak. Kot jest Twoją własnością. Jak Twój pies kogoś na gigancie #!$%@?, to kto za to odpowiada? Bozia czy Ty?

wykastruj też wszystkie dzikie zwierzęta bo się ruchają i mlode umierają xD

@wewerwe-sdfsdfsdf: Widzisz, jakbyś nie spał na lekcjach biologii, to byś wiedział czym się różni zwierzę udomowione, jakim jest kot domowy, od zwierząt dzikich.
Co by Ci
Pobierz
źródło: comment_16161825262byKJFjZRlIl0IqL7qKUvB.jpg
@powiewolnosci: Poprawia ci humor to, że piszesz bzdury?

Op przyczynia się lepiej do redukcji bezdomnych zwierząt niż ty. I nic dziwnego, że jesteś typem od podawania weterynarzowi strzykawek i przytrzymywania zwierząt skoro nie masz pojęcia o tym jaki wpływ ma kot na środowisko.

A teraz idź i nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojęcia tylko wróć do tego do czego nadajesz się najlepiej czyli do sprzątania po pracy
Eh nie wiem co kieruję takimi ludźmi jak ty


@powiewolnosci: Eh nie wiem co kieruje ludzmi takimi jak ty którzy walną bzdurę a potem zaparcie w niej brną bo nie daj boże nie mogą się przyznać do błędu. Każdy się myli ale tylko największe pipy nie potrafią się przyznać do błędu.

Siedź sobie w swoimi urojonym świecie


@powiewolnosci: Przecież to ty kłamiesz i piszesz bzdury.

a ktoś kto ma więcej
Delikwent próbuje mnie wyprowadzić z równowagi,


@powiewolnosci: Kolejna bzdura. Wyprowadzasz się z równowagi sam bo denerwuje cię to, że ktoś cię przyłapał na pisaniu bzdur.

, oczernić, zanegować moją wiedzę i umiejętności


@powiewolnosci: Sam to robisz. Ja tego robić nie muszę.

oraz chce mi wmówić, że mój zawód polega na przynieś,podaj, pozamiataj.


@powiewolnosci: Może twój zawód nie. Ale twoja rola skoro nie masz żadnej wiedzy na pewno.