Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do naszych drogich foliarzy. Jaki mają cel władze na całym świecie udawać że jest pandemia? Po co (i kto?) płaci te ogromne sumy pieniędzy i przekupują lekarzy, tv, youtuberow, dziennikarzy czy tam statystów żeby głosili że mamy pandemie? Po co rujnują swoje gospodarki?
Jak to jest możliwe że nie wierzycie lekarzom a bierzecie za ekspertów innych foliarzy z Facebooka? Jak jesteście na cos chorzy to nie idziecie do lekarza tylko piszecie do swoich guru z Facebooka?

Pozdrawiam, ciekawska Covidianka

#pytanie #covid19 #koronawirus #foliarze #covidianie
  • 23
Temat bardzo prosty, farmacja zarabia, gospodarka pada, tworzą się rządowe holdingi, które wykupują upadłe miejsca. Upadną prywaciarze, czyli klasa średnia i będą tylko biedni i bogaci ;-) wszystko będzie oparte o social i pomoc Państwa. Bill Gates sam zapowiedział, że dojdziemy do momentu, gdzie nie będzie czegoś takiego jak prywatna własność.
@nederlandka: Nie spotkałem się z przypadkiem kogoś, kto by się powoływał na wpis na Facebooku albo na jakiś autorytet stamtąd. Nawet jak przeoczyłem, to pewnie ktoś trollował, a nie poważnie wyznawał guru z FB. Wydaje mi się, iż stawiając takie dość naciągane zarzuty, Twój wpis nie zostanie odebrany jako chęć dialogu.
@nederlandka: Jest jeszcze jedna rzecz o której wszyscy zapominają. Poza piękną kontrolą którą mają teraz elity na świecie i przyrost zainteresowania mediami (z braku możliwości korzystania z życia ludzie lampią się w tv), co wiąże się z wzrostem oglądalności, przychodów z reklam i uzależnienia od mediów i ich narracji, jest też kwestia która od dawna chcą przeforsować - ścisły ekoterroryzm, polegający na drastycznym ograniczeniu konsumpcji. Tyle lat różne organizacje kombinowały jak
@nederlandka: Nikt nikogo nie przekupuje, to nie tak. Spoleczenstwo, tak samo jak i politycy, ludzie odpowiedzialni za obostrzenia sa rozni. Jedni sie boja, inni maja bardziej racjonalne podejscie, czesc ma to wszystko w 4 literach.
Problemem z wyjsciem z obecnej sytuacji jest po pierwsze sytuacja w sluzbie zdrowia(bo ze sa chorzy i jest ich sporo to fakt) a po drugie, nawet nie wiem czy nie wazniejsze jest to ze opozycja i
@nederlandka: foliarzem nie jestem ale to dość proste - upadek mniejszych biznesów co za tym idzie większości własności prywatnej klasy średniej i następnie uzależnienie ich od państwa i monopoli korporacji, po drugie też swego rodzaju test, jak daleko mogą się posunąć z restrykcjami i ludzie będą biernie się temu poddawać, skoro udaje sie z tym to teraz wyobraź sobie nowego wirusa ale niech ma 5% śmiertelności niezależnie od wieku, hyc nasza
@nederlandka: obstawiam, że jest to coś NWO (New World Order - jak w Gwiezdnych Wojnach [zamiast gwiazdy śmierci jest szczepionka śmierci xd]). Lockdowny mają na celu #!$%@?ć klasę średnią i zabrać im biznesy, by wszystko trafiło w ręce korporacji.
Średnio to wiarygodne, ale od biedy mógłbym w to uwierzyć po pięciu browarach.

Istnieją jednak wybitniejsze argumenty. Mianowicie ktoś na górze po prostu stwierdził, że trzeba sprawdzić jak bardzo ludzi można zniewolić
. Jaki mają cel władze na całym świecie udawać że jest pandemia? Po co (i kto?) płaci te ogromne sumy pieniędzy i przekupują lekarzy, tv, youtuberow, dziennikarzy czy tam statystów żeby głosili że mamy pandemie? Po co rujnują swoje gospodarki?


@nederlandka: Pandemia jest, ale jej skalę rozdmuchały mainstreamowe media które należą do kilku koncernów które bezpośrednio są związane z ludźmi z banków centralnych i tu jest cały clue dlaczego to taki
@nederlandka: foliarzom nie wytłumaczysz, to wszystko spisek, żeby bogate firmy wykupiły biedniejsze. A to, że większość najbogatszych firm na tym wszystkim traci... to wcale niepodobna, wcale niepodobna, lepiej o tym nie mówić.

A najlepiej to brać przykład z Rosji czy Białorusi, wiadomo, to kraje z najlepszym standardem życia w Europie, więc decyzje podejmowanie przez ich rządy muszą być słuszne.
@nederlandka odpowiem ci na przykładzie #uk .w Brytanii największe supermarkety to asda (właściciel walmarkt USA )zamierzają wprowadzić w niedługim czasie fryzjerów do zwykłego marketu ,mają pomniejszyć stoiska z warzywami i tam ich gdzieś ustawić.oni już wiedzą że male firmy upadną w tym fryzjerzy ,pomimo dużej pomocy rządu i tak muszą płacić za wynajem i podatek kastralny (counsil tax) i w końcu upadną i na ich miejsce wejdą duże korporacje takie jak właśnie