Wpis z mikrobloga

Opowieści ze Spermogrodu, czyli baśnie dla małych #spermiarz.

Dawno dawno temu, w Spermogrodzie, król Vitrisk Białamaź dostrzegł, że z jego córki, księżniczki Tylkofanówny zrobiła się już seksi laska i może w końcu ten tego z jakimś chłopem. Ogłosił więc, że poszukuje mężczyzny dla córki. Natychmiast do pałacu przybyły tłumy adoratorów z całej krainy. Dzień i noc słychać było gwar okrzyków „Jesteś przepiękna, musimy się bliżej poznać, może jakieś Cimcirimcim”, „Piękna cudna jesteś, cycki masz zajebiste, aż mi stanął!”, „Wsadziłbym Ci członka głęboko kochana, jęczałabyś ze mną z rozkoszy”, „Czy mam szanse być twoim księciem, proszę odpowiedz!”, „Przepraszam, że ośmieliłem się zapytać tak piększą kobietę, ale może mogę liczyć na jakieś względy u Ciebie?”, „Książkinczko jesteś usosobieniem piękna i seksu pokaż stopy proszę”.

Niestety, stała się tragedia, która wstrząsnęła Spermogrodem. Zły smok Chadragon porwał księżniczkę, aby pożreć ją, póki jest jeszcze dziewicą. Na ratunek przybył biały rycerz z Zakonu Śnieżnobiałego Płynu w białej niczym świeża sperma zbroi, mężny Jush Mistanoł. Obiecał on uwolniene księżniczki – król Vitrisk oferował mu jako nagordę pół królestwa, ale rycerz zamiast tego zarządał pakietu 15 rozbieranych zdjęć księzniczki i 1 filmiku, na którym bawi się ona cipką.

Gdy przybył on do pieczary smoka od razu zawołał „Księżniczko, przepraszam, że przychodzę, nie chcę zabierać Ci za dużo czasu na to ratowanie, tylko chwileczkę, wybacz za moją śmiałość, ale chyba jesteś w niebezpieczeńswtie i…”. Smok Chadragon, widząc jak rycerz niesamowicie stara się dla kobiety i z jakim szanuckiem ją traktuje, postanowił opuścić pieczarę, gdyż nie miał serca stanąć między księżniczką a uprzejmym rycerzem. Gdy smok wyleciał z groty, Jush Mistanoł podszedł do księżniczi Tylkofanówny i rzekł „Naprawdę nie chcę się narzucać, tym bardziej, że przy tak pięknych kobietach zawsze zapominam języka w gębie, ale może wrócimy już do palacu ślicznotko… och, wybacz tę śmiałość, ale naprawdę nie mogę się na Ciebie napatrzeć, takiej kobiety bym z łóżka nie wypuścił… och, wybacz za to, mama nadzieję, że Cię nie uraziłem”.

Powrócili więc do pałacu, a król zachwycowy ratunkiem dla jego córki obdarzył rycerza nie tylko zdjęciami i filmikiem, ale postanowił też dorzucić od siebie mieszek pełen złota. Jush Mistanoł oddał go jednak od razu księżniczne, gdyż uwielbiał, kiedy ładne kobiety wydają jego pieniądze i miał nadzieję, że księżniczka coś fajnego sobie za to kupi. Ona oczarowana gestem rycerza i jego wcześniejszym dżentelmeńskim zachowaniem wybrała ku zaskoczeniu wszystkich właśnie jego na swojego małżonka. I żyli długo i szczęsliwie <3 i oczywiście często ten tego, jak to chłop z kobietą :)

Morał jest prosty i nam wszystkim znany – wyobrażenie spermiarzy o relacjach damsko męskich między bajki wkładamy.

#heheszki #tworczoscwlasna i chyba strochę #spermiarzalert i może odrobinę #harlekinydlaprzegrywow i #przegryw
Pobierz Kozikiewicz - Opowieści ze Spermogrodu, czyli baśnie dla małych #spermiarz.

Dawno ...
źródło: comment_1616169371SNIeqLWFXdxi02j6Ac1AN1.jpg
  • 3