Wpis z mikrobloga

Hej! Kurde faja, jest akcja. W związku ze zbiórką na leczenie syna którą prowadzę ( https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma ) i w celu jej popularyzacji organizuję #rozdajo .
Do rozdania 2 maseczki dla dobrych chłopaków. Maseczki dostaliśmy wśród innych ręcznych robótek od anonimowego darczyńcy.
Losowanie w niedzielę wieczorem wśród plusujących poprzez #mirkolos albo #mirkorandom. Zielonki biorą udział.
Wysyłkę sam ogarnę albo odbiór osobisty w #bialystok .

Jakby ktoś drobniaka wrzucił nam na zbiórkę byłoby miło ;)

#rycerzmikolaj #sma #siepomaga #trailerparkboys #chlopakizbarakow
Pobierz
źródło: comment_1616577303QW2drOQCSKx0wEWbXDTGAO.jpg
  • 28
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kapiszonowiec: Przecież to nie działa w jedną stronę jak ktoś nosi maseczkę to może dostać grzybicy płuc a jak to nazwałeś ludzią nie widzi się mandat który jest niezgodny z konstytucją i do tego milicjan który owy mandat wyda przekracza swoje uprawnienia tak że wystarczy się nauczyć swoich praw które przydadzą się na całe życie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Acha spoko czyli jak ja dostałem grzybicy płuc -aspergiloza to pewnie nie od maseczki nosiłem ją cały czas widzę że jeszcze większi eksperci są ode mnie @wolodia: z życia imbecylu @Aquamen: sam się sklej dresie @cucaracha: to chyba dobrze że się oplułes
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chybatyxd: To znaczy że albo zaraziłeś się w inny sposób albo nie potrafisz utrzymać podstawowych warunków higieny: dzielisz maski z innymi osobami i używasz ich wielokrotnie, przez długie okresy czasu.

To jak powiedzieć, że noszenie bielizny powoduje choroby dermatologiczne, ponieważ nosiłeś poliestrowe slipki przez tydzień bez przerwy i dostałeś odparzeń.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aquamen: To znaczy że albo zaraziłeś się w inny sposób albo nie potrafisz utrzymać podstawowych warunków higieny: dzielisz maski z innymi osobami i używasz ich wielokrotnie, przez długie okresy czasu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cucaracha: Nie zesrałem się odpowiedziałem takim tonem ja wy wykopki lubicie tak po pracy po #!$%@? ludzi i ja to rozumiem bo jesteście polakami każdy musi przynajmniej raz dziennie tak zrobić bo by się nie dało żyć