Wpis z mikrobloga

@Lunat: to straszne jak ludzie potrafią być zakłamani i krytykować nasz ciężko pracujący rząd. Prywaciazom zależy tylko na pieniądzach i okradaniu rządu, który daje nam wszystko co tylko może z własnej kieszeni ryzykując własne zdrowie i poświęcaj swoje życie. Mam nadzieje, ze po zakończeniu pandemii naszym bohaterom narodowym zostana postawione pomniki przypominające nam z jakimi bohaterami mieliśmy żyliśmy i jak wiele dla nas zrobili.

@Lunat: Trzaskowski specjalnie zakaził się koronawirusem, żeby sabotować szpitale od wewnątrz. Podobno w nocy wykrada się z sali i pluje do przygotowanego śniadania dla pacjentów okologicznych, żeby więcej Polaków umarło. To jest prawda, ciocia kolegi siostry wujka brata znajomego mojego szwagra jest salową w tym szpitalu, a na dodatek Trzaskowski sra pod siebie i rozmazuje na ścianie, żeby upodlić polskie pielęgniarki.
@Lunat: wiem, że to niewiele, ale ja byłsm świadkiem jak pan menel w sklepie chciał kupić małpkę wódki, ale zastanowił się, wrócił i kupił litra. lud robotniczy miast i wsi wspomaga partię we wszystkim co robi!