Wpis z mikrobloga

Mały update od retarda typu @Rabusek XD
Kupowałem po 400+
Kupowałem przy ~60
Trzymałem jak spadło do 40.
Trzymałem będąc -75k przy 85k włożonych wtedy.
Trzymam teraz mając tam ~95k i dalej kilkadziesiąt koła straty, bo średnia cena zakupu ~230.

Nikogo nie namawiam, mogę stracić te pieniądze i przeżyje, ale jednego nikt mi nie zabierze.
Memesów i próby powiedzenia: fuk you system XD TAK NAIWNE.
Także chciałbym z tego miejsca podziękować tym, co też trzymają, for whatever reason.
Apes together strong.
#gielda #gme
Pobierz grskii - Mały update od retarda typu @Rabusek XD 
Kupowałem po 400+ 
Kupowałem przy...
źródło: comment_1616711264JtjFlR051ZPaCHHYWHeC29.jpg
  • 38
@zasko_da_gama po kiego grzyba wchodzić na to na "poważnie" i trzymać to radioaktywne gówno. Można było takim kapitałem zrobić 10 kółek, mieć teraz i kapitał początkowy i z 50-100% zysku. Może short squeeze będzie może nie, małe szanse ale są, a kółka zrobione to pewny pieniądz
@Cernold: nie wszystkich bawi robienie kółek. GME jest absolutnie nieprzewidywalne, z perspektywy czasu łatwo oceniać (bo już wiemy ile było dołków i górek i o jakiej skali), ale nie jednemu urwało rączki - ryzyko olbrzymie, potencjalny zysk stosunkowo niewielki, chyba, że ukręcisz tych kółek wiele.

Ponawiam przyrównanie do BTC - możliwe, że mówimy o unikatowej sytuacji, która już drugi raz się nie powtórzy. I robienie kółek na BTC dla wielu skończyło
@cofko: myślę, że 19 zł w porównaniu ze stratą ~75k to tak średnio
szczerze po prostu z przyzwyczajenia i wygody nie chciało mi się słać np. na degiro, to były mega spontaniczne decyzje
tldr na long term kupując jakoś mnie nie boli za bardzo
ale jak robie jakiś daily trading to te ich prowizje wdaja sie we znaki
@kamil-wasniewski:

Nie osiągnęliście kompletnie żadnego celu poza stratą kapitału. (...)


Może tak, nie wiem, ale generalnie mam w życiu taką zasadę, że czasami robię coś dla zasady, jakiejś tam swojej wewnętrznej, jakiegoś przekonania. W pełni się zgadzam, że obiektywnie rzecz ujmując to głupie i tak dalej, większość z nas podjęła ogromne ryzyko, straci hajs, nie neguję tego. Niemniej mimo wszystko nie żałuję akcji + po prostu czasem tak wolę. Choćby to
Piekna historia, ale potencjalne #!$%@? 100 koła dla idei to naprawdę trzeba być albo tą małpą albo milionerem


@bywaj: Do najmądrzejszych ludzi sie raczej nie zaliczam osobiście, do milionerów też nie, ale #!$%@? tam. #programistatrochewiecjeniz15k wiec no trudno, najwyżej nadgodzinki sie pocisnie i odrobię.
Plus bardzo młody gówniarz jestem, mam czas na zbieranie kapitału XD