Wpis z mikrobloga

@YodaMonster: po pierwsze, to nie eksperci ustalają obostrzenia, tylko asy z rządu pokroju Sasina i Vateusza, a dla nich liczą się tylko słupki sondaży. Po drugie, żadne, ale to żadne obostrzenia nie zadziałają (i nie mają w ogóle prawa zadziałać), jak od pierwszego dnia każdy cwaniaczek tylko patrzy jakby tu je obejść, złamać i #!$%@?ć na nie jajca ¯\_(ツ)_/¯
@Vaerlin: To ci powiem jak lekarz robi tytuł naukowy - rękoma pracowników uniwersytetu a właściwie tych katedr które potrzebują próbek z oddziału. Zobacz sobie też jak cmkp stoi pod kątem impact factor który jest bezpośrednim wyznacznikiem punktacji za publikacje ergo poziomu danego miejsca. Cieniutko z tym u nich. Innymi słowy jest on nieco lepiej zorientowany niż przeciętny człowiek ale do naukowca to mu baaardzo daleko.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vaerlin: raczej to świadczy o tym że taki Grzesiowski to matoł z nic nie wartym polskim dyplomem którego nikt z IQ szympansa słuchać nie powinien.

Ale wiadomo, PiSowi z nim po drodze, jakże by inaczej. Horban, Grzesiowski, Sutkowski. Dobre trio, zapomniałem o kimś?
@Vaerlin: Nie znam tego gościa i nie wiem co opowiada, więc nie daje plusa wpisowi.
Ale kurde, wykopki
- ogół lekarzy jest bardziej kompetentny w dziedzinie medycyny niż ogół społeczeństwa
- powyższy punkt nie znaczy jednak, że żaden lekarz się nie myli

Jeśli ten Grzesiowski opowiada głupoty (nie wiem czy tak jest) to może być matołem niezależnie od stopnia naukowego.