Wpis z mikrobloga

zmęczyłem okoły połowy "rozmowy tytanów" tzn. pojedynku pomiędzy Antonim Macierewiczem a Januszem Korwin-Mikkem
(dla zainteresowanych - link: https://www.wykop.pl/link/6019917/starcie-tytanow-na-zywo/)

zainteresował mnie jeden fragment dotyczący zamachu. wszyscy tak narzekają na bezczynność komisji śledczej w spawie wypadku/zamachu a tu proszę - pan Macierewicz wie kto stoi za ZAMACHEM na prezydenta RP! co więcej - porusza również wątek wcześniejszej próby zamachu na prezydenta!

a dla wyznawców #konfederacja kolejny policzek od jednego z ważniejszych polityków PiS - otóż lider konfy wyraźnie został w tym wywiadzie kilkukrotnie nazwany poplecznikiem Putina (to jak tam? "mimo wszystko Duda"?)

#bekazpisu #neuropa #zamach
secret_passenger - zmęczyłem okoły połowy "rozmowy tytanów" tzn. pojedynku pomiędzy A...
  • 13
od jednego z ważniejszych polityków PiS - otóż lider konfy wyraźnie został w tym wywiadzie kilkukrotnie nazwany poplecznikiem Putina (to jak tam? "mimo wszystko Duda"?)


@secret_passenger: a no tak bo przecież PO wcale nie wyzywa Konfy od putinowców. I Trzasku wcale nie utrudnia teraz Marszu Niepodległości a podczas wyborów to taaaak przekonywał jaki to on Narodowo Wyzwoleńczy nie jest.

Obudź się - tak wygląda polityka w wykonaniu PO-PiSu. Akurat wyborcy Konfy
@622xc: o dzięki - to muszę ZNAJOMYM WYBORCOM KONFY, którzy głosowali na Dudę i agitowali za nim powiedzeić że nie istnieją! pewnie się ucieszą, bo to znaczy że część nie będzie musiała spłacać kredytów (a jeden oszczędzi sobie problemów z rozwodem)!

@Volki: nie zrozumiałem. kto na lewicy namawiał do głosowania na Dudę?

ogólnie to jesteście śmieszni. największą bojówką polityczną na wykopie jesteście WY - wyborcy Konfy
@sorek:

Wybór między Dudą a Trzaskiem to nie był wybór. A PRowo Duda jest słaby, ale chociaż nie popiera LGBT i nie daje przekazu w świat dot. tego.


widzę, że perspektywa UK przesłania Ci wzrok mój drogi. otóż to NIE jest to samo. niszczenie praworządności w Polsce to jest konkretny problem. Trzaskowski nie podpisywałby jak leci każdej głupoty podsuwanej prezydentowi do podpisania.

@Volki:

Geje w Gazecie Wyborczej na pierwszą kadencję.
@secret_passenger: @sorek: @plackojad: @Volki: @622xc: Miejsce Antoniego to raczej jest ale w psychiatryku lub deportacja natychmiastowa za szkodzenie i szczucie do wojny z Rosją przez tego szaleńca.

PO i PIS traktują Konfederację jak ścierę do wycierania podłogi. Dla nich najlepiej jakby się rozbiła na 2 obozy i jedni poszli do jednych a drudzy do drugich. Ale się może okazać że to od Konfederacji będzie zależeć kto będzie
@secret_passenger: Oczywiście, że 40% wyborców Konfederacji zagłosowało na Dudę, nie zaprzeczam temu. Ale nie używaj sloganu, który PiS wypromował w swoim propagandowym spocie, żeby sprawić wrażenie, że to działacze Konfederacji namawiali do takiego a nie innego wyboru.
widzę, że perspektywa UK przesłania Ci wzrok mój drogi. otóż to NIE jest to samo. niszczenie praworządności w Polsce to jest konkretny problem. Trzaskowski nie podpisywałby jak leci każdej głupoty podsuwanej prezydentowi do podpisania.


@secret_passenger: Nie masz dowodów by tak nie robił. Za to wprowadził by więcej niepotrzebnego chaosu i dał zły PR. Dodatkowo tak samo kopałby Konfe jak kopał.
największą bojówką polityczną na wykopie jesteście WY


@secret_passenger: Co? I może jeszcze powiedz, że wykopujemy znaleziska na główną z płomieniem przez zwoływanie się.

Btw nie szkoda było Ci czasu na tę debatę? Ja wytrzymałem może z 10 min.