Wpis z mikrobloga

Hej! Przybywam do Was z moją interpretacją nowej piosenki Sanah - 2:00. Zapraszam Was do posłuchania, podzielenia się z innymi oraz subowania kanału, ponieważ w planach mam wypuszczanie własnej twórczości!

#youtube #muzyka #hobby #rozowepaski #rozowypasek #motywacja #feels #feelsmusic #artfucksme #cover #pokazmorde #sanah #spiewajzwykopem #spiew #art #paleluna
Karyna_ternarna - Hej! Przybywam do Was z moją interpretacją nowej piosenki Sanah - 2...
  • 42
@rivq wokalnie gorzej w porównaniu do tych sprzed dwóch lat? Nie wiem, bo nie widzę Cię na tej liście, gdzie wołałam zainteresowanych tymi 2 lata temu. Jeżeli tak, to może spodobałby Ci się ten, który wrzuciłam ostatnio. Jest bardziej w klimatach poprzednich piosenek. Załączam go jak coś c:

@3I_i może po prostu bardzo staro wyglądam xd
Karynaternarna - @rivq wokalnie gorzej w porównaniu do tych sprzed dwóch lat? Nie wie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karyna_ternarna: piosenka kawka na stół jest miłą dla ucha, pełną pozytywnych dźwięków dla naszego mózgu utworem. W dzisiejszych czasach brakuje nam takiego bodźca więc dlatego jest teraz słuchana.
Bardzo ładnie śpiewasz, trzymaj tak dalej, może to Ciebie za jakiś czas usłyszymy w radiu :)
@Euphor no wiem właśnie xd Niestety jak pracuje słuchem przez dłuższy czas to nie słyszę już niektórych rzeczy, więc dopiero jakiś czas po ogarnięciu wszystkiego usłyszałam, że coś nie halo momentami. Nie wiem, może w sumie go usunę. I tak jest mocno zminusowany.
@Karyna_ternarna: Nagranie zostaw, bedziesz miec punkt odbiesienia :) generalnie jak nagrywasz i jestes w stanie to rozlozyc na sciezki to potem wycisz kanal z podkladem - pieknie widac gdzie sie przeklamalo :-) i warto sie zainteresowac jakimis lekcjami, moze w ramavh wymiany umiejetnosci uda ci sie kogos znalezc, bo jak pisalem potencjał jest tylko nad tym nie panujesz :p
@Karyna_ternarna: mnie to sie bardziej poprzednie podobało, tu to za dużo na nie wiem wydechu? Śpiewasz? Jak nie masz na lekcje głosu to dokształcać sie na obsłudze programów do podciągania głosu. Nie wiem czy wiesz ale nawet w mam talent i tym podobnych głosy sa lekko pitchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do utworów to jedz popularne na świecie, a nie w naszym padole, większa szansa sie
@qhardyq: Co do wyboru utworow do coverowania, to generalnie co bym nie wybrala, to zawsze komus cos nie bedzie lezec. Jak nagrywam po angielsku, to ciagle slysze, zeby po polsku. Jak po polsku, to po co po polsku, lepiej po angielsku xd. A covery to dla mnie tylko sposob na suby i zdobycie jakiejs tam publicznosci pod moje kawalki. Nie wiaze z tym przyszlosci :)