Wpis z mikrobloga

Obejrzałem na Insta ostatnie zapowiedzi GURALA.
I on tam mówi o "zmianie" i porzuceniu "chlania i czekania na donejty" dodając, że musi zacząć coś nowego czego jeszcze nie było UWAGA: granie, Omegle, przegląd YouTube itd. no to kur*a rzeczywiście coś nowego XD

Do tego wypowiedziane słowa "Bez was nie byłoby mnie i beze mnie nie było by was " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ego wyebane w kosmos, bo bez widzów nie byłoby już Ciebie w internecie, ale Ci ludzie by byli i być może znaleźliby ciekawszy content.

Coś nowego w twoim przypadku to byłoby przebranie się za Pinokia i robienie pranków na mieście albo np. pokazywanie zdrowego trybu życia, treningów, family friendly content itd. albo jedyna rzecz którą naprawdę nieźle robisz czyli muzyka (poziom 7/10 wśród Youtuberów a to całkiem dużo) Teksty wypierające wszystko co złe są na minus, ale sam montaż, głos, brak autotune itd. sprawiają, że nie kłuje to w uszy aż tak jak przy wielu innych ludziach z YT.

#gural #patostreamy
  • 5
@FulTun: W muzyce i tak przepadnie w tłumie a to co teraz robi jest bardziej destrukcyjne dla środowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powstaje teraz np. wiele nowych federacji jak nie chce pomagać BOXDELOWI i FAME to może np. pójść do Elite Fighters tam może go wezmą a dla widza liczy się beka i show a taki gangster i madafaka szurający i wyzywający kazdego przed kompem to mogłaby
@Balwanek_i_platki_sniegu @RafaellusAnalus @FulTun Ostatnia szansa ostatniej szansy to jak wspomnieliście, zgłoszenie się do federacji i proszenie o walkę. Po nim już nie ma co spodziewać się plot-twistów w contencie. Na Famemma nie ma co liczyć, bo oni chcą się odcinać od ludzi z niepewnym wizerunkiem. Wychodzą 2 nowe federacje, ta od Malika Montany i Elite Fighters dla totalnych freaków. Musi sobie uświadomić że on nigdy nie będzie podziwiany, szanowany jak cukierkowe gwiazdy