Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ale komuś się pewnie przyda.

Zacząłem umieszczać filmy na YT z tego jak sobie gotuję i ostatnio zmieniłem sprzęt do audio.

Mój ostatni filmik:

2-minutowy filmik o tym jak sobie fajne śniadanie zrobić w 15-20minut.

Zasady:
1. Nie biorą udział konta utworzone po tym poście.
2. Plusujesz wpis.
3. Obejrzyjcie filmik i zostawcie swoją opinię (film ma tylko 2 minuty jak coś)
4. Zapraszam również do subowania i likowania filmiku!
5. Zdjęcie mikrofonu poniżej.
6. Wyślę paczkomatem na mój koszt.

Losowanie: 31.03.2021r przez mirkrorandom

#rozdajo
Pobierz Fridge_ - Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ...
źródło: comment_1616941899sg6rMvcXWjnqV7bplUZbek.jpg
  • 155
@Kostexxx: jest tylko ze yt wybiera Ci automatycznie język tytułu i opisu :) oryginał jest zawsze pisany po ang. a tłumaczenie ręczne na polski + są napisy ang wgrane by można sobie automatem na swój język przetłumaczyć. Odpal na incognito i tam będzie po angielsku :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fridge_: do poprawy: zmniejsz trochę dźwięk gdy coś uderza o miskę itp, niech będzie on bardziej przyjemny dla ucha, możesz popracować nad jakimiś fajnymi przejściami - garnek zakrywa kamerę i jest płynne przejście do następnej sceny, a no i jeszcze zmień muzykę, niech to będzie coś lekkiego i bardziej relaksującego, co do przygotowania to raczej git, przy podawaniu powinieneś jednak ten obrus wyprasować albo chociaż ułożyć równo, przy finalnym pokazaniu dania
@Retsew: Dzięki bo rad sporo i w sumie wszystko bardzo konstruktywne - przyznaje ze jest sporo błędów dopiero się uczę. Przejścia faktycznie jest to problem ze nie są za oryginalne, ten obrus... nie można go prasować, no nie przygotowałem tego wcześniej dlatego tak wyszlo :P
@Fridge_: A to ciekawe całkiem, choć nigdy na to nie zwróciłem uwagi. To git wtedy.

Rzuciłem ten temat, bo u mnie opis wyszedł tak:

Indegriends:

75g Mąki Migdałowej
25g Cukru...

Ale to po prostu literówka (której sam od razu nie wyłapałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i problem z automatycznym tłumaczeniem, bo myślałem, że po prostu sobie skopiowałem od kogoś opis na wzór i nazwy składników wpisałeś
@Hellvis: wiem ze jest złe, może i tragicznie... nie mam za bardzo takiej osoby :p jedynie na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć ze będę uskuteczniać naukę z apka Babel zobaczymy jak będzie szło :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fridge_: widzę że próbowałeś wzorować się na tasty. Głośność dźwięków strasznie przesadzona, muzyka też mi nie leży ale wiem że ciężko wybrać taką żeby nie wkurzała
@Fridge_: dla mnie tu jest trochę źle doświetlenie, przez co pewinie zła ekspozycja dobrana. Zmiękcz trochę światło, więcej źródeł i będzie ok :)