Wpis z mikrobloga

nawet nie wiecie jak to jest pragnąć ludzkiego towarzystwa będąc uwięzionym w ciele unikającej #!$%@? z fobią społeczną o przekonaniu bycia bezwartościowym oraz z powodu #!$%@? #!$%@? odbierającego poczucie męskości i szansy na poznanie drugiej osoby i odbieranym jako gbur i niemowa albo gnój albo cham egoista w skrócie toksyczne gówno a naprawdę pragnące jedynie od najmłodszych lat bycia w grupie zamiast patrzeć przez okno marząc o tym żeby być zaproszonym przez innych dzieciaków do zabawy w chowanego zamiast być pomijanym z powyższych powodów nie rozumiejąc swojej winy w tym że i tak bym się bał nawet jakby ktoś chciał mnie namówić tysiąc razy, i miliony razy słyszeć od ludzi że skoro nie chcesz pomocy to zdychaj
  • 24
@Mrbimbek:

to jaki jesteś zalezy tylko od Ciebie


Jedno z większych kłamstw patokołczingu zaraz po "masz takie same możliwości jak każdy inny". To jaki jesteś zależy od tego jak cie wychowano, od otoczenia w którym dorastałeś itp. To czy coś z tym zrobisz zależy od Ciebie. Ja sam widzę po sobie, bo byłem totalnym spierdoksem popychadłem przez całą podstawówkę i gimnazjum ale przez to że trafiłem na zajebistych ludzi i nauczycieli
@HonyszkeKojok: przecież sam piszesz że to są lata pracy, ale czyjej pracy jak nie swojej? Lepiej użalać się nad sobą i myśleć że ktoś magicznie sam staje się kimś wartosciowym? Nikt by Cie z tego nie wyciągnął gdybyś sam tego nie chciał i odrzucał wszelką pomoc