Wpis z mikrobloga

#farby #lakiery #rozpuszczalnik #samochody #majsterkowanie #szyby
Mirki pomożecie?
Mam jeden własny projekt pewnego samochodu ktory powoli sobie wykańczam, ostatnio zakupiłem do niego całą tylna klapę z szyba (org. nie nadawała się już do niczego) Lecz jakiś pajac zamalował ową szybę czarna fabra. Nie wiem czy sprajem czy czym, ale widać ze dwie warstwy w niektórych miejscach.
Żyletka idzie jak krew z nosa to zeskrobać, nitro i aceton nic nie dają, macie jakieś pomysły?
  • 12
@muak47: Tak, bo posmarujesz pędzelkiem, farba się złuszczy i ściągasz szpachelką.
Jak nie chce ci się tego szukać to w casto jest podobny produkt. Nawet go chwalą w opiniach. Smarujesz, czekasz aż farbę będzie gryzło i działasz.
Ostrzegam - śmierdzi jak cholera. Bez maski na obliczu nie podchodź.
@muak47:

Oferowany środek jest przeznaczony do usuwania powłok malarskich. Doskonale radzi sobie z farbami olejnymi, winylowymi i nitrocelulozowymi. Możesz używać go na powierzchniach drewnianych, metalowych, szklanych i betonowych


Smaruj :)
Tylko uszczelki i resztę klapy zabezpiecz.
BTW: co tam modzisz?
@ManiacTeam: A modze takie jedno autko, tylna szyba poszła w pindu. Sama szyba 700zl a klapa używana 300zl Przełożyłem cała klapę bo bezpieczniej niż bawić się z wycinaniem. Tylko jakiś #!$%@? pomalował szybę czymś czarnym, wyglada to na spray