Wpis z mikrobloga

Od 01.04 rusza spis powszechny. Wśród pytań znajdują się także pytania światopoglądowe - o wyznawaną wiarę. To dobry moment aby zastanowić się nad tym czy warto tam wpisywać "katolicyzm" jak uczyni zapewne większość Polek i Polaków. Jeżeli nie czujesz związku z kościołem a może jesteś już po apostazji to moim zdaniem warto wybrać opcję braku przynależności religijnej. https://chcesieliczyc.pl/
#bekazkatoli #neuropa #bekazpisu #apostazja #chcesieliczyc #spispowszechny
PDCCH - Od 01.04 rusza spis powszechny. Wśród pytań znajdują się także pytania świato...

źródło: comment_1617171123P2uNecba4XcqDsKGaYkqdb.jpg

Pobierz
  • 95
katokaczolików rośnie w siłe i agresje

@bobikufel: Co powoduje spadek ilości rzeczywistych katolików i "katolików" którzy byli takimi tylko z nazwy. Zostaje bojowa garstka fundamentalistów broniących nie tle wiary i katolicyzmu co swojego skorumpowanego i przeżartego skandalami kościoła instytucjonalnego. Obecnie mieszają w polskiej polityce i utrudniają trochę życie. Na dłuższą metę nie stanowią jednak zagrożenia.
równie dobrze może wyjść, że w Polsce 10% Żydów xd

@Zielonykubek: Albo i wyznawców Jedi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wszyscy oni zostaną przez rządzących zaliczeni do kategorii "wierzący".Azgodnie z narracją partii rządzącej "wierzący" to pewno katolicy, bo w cóż innego można w Polsce wierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak więc jak ktoś nie jest specjalnie wierzący to chyba z tego względu lepiej
spis internetowy to będzie trolling, jak przychodził gościu i robił wywiad, to nie wypadało mówić głupot


@Zielonykubek: A w sumie czemu? Mi trolowanie ludzi na żywo sprawia nawet więcej przyjemności niż w internece :)
Jakby im zniknęło 10% obywateli to to byłby większy sygnał.

@amperrowwer: Nice try, aleto jest bardzo głupi pomysł:
- udział w spisie jest obowiązkowy
- znacznie korzystniej jest pokazac że w społeczeństwie istnieją ludzie niezwiązani z kościołem katolickim i mam nadzieje że w spisie będzie takich deklaracji więcej niż 10%
- oczywiście **** zawsze i wszędzie, ale jednak dane statystyczne ze spisu powszechnego są przydatne dla planowania zarządzania