Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?. W moje urodziny niestety zazwyczaj coś się musi #!$%@?ć ( ͡° ʖ̯ ͡°). No to i mam prezent i jestem jeden z prawie 33 tysięcy. Nie dość, że jestem stary to jeszcze zakażony.
Przynajmniej z samopoczuciem dobrze, choć martwię się o ojca. Jego to jakby walec rozjechał. Czekamy na wymazobus, ale skoro mi wyszedł pozytywny to jemu to już dopiero. Matka zmarła we wrześniu na raka, a z covidem różnie bywa, więc patrząc jak ledwo się podnosi żeby usiąść mam lekkie flashbacki z opieki nad mamą.

Echhh trochę się martwię mirki. Rodziny w okolicy brak, sąsiadów nie mieliśmy okazji bliżej poznać, dobrze że markety mają opcje dostawy do domu. Dziewczyna siedzi ostatnie parę dni na badaniach do magisterki we Wrocku.
Jesteśmy całkiem sami... Dobrze, że chociaż z psem do ogrodu mogę wyjść.

Weźcie powiedzcie proszę przy okazji czy w razie gdyby dla ojca zabrakło leków na nadciśnienie lub cukrzyce, są w #katowice jakieś apteki, które mogłyby mi te leki dostarczyć. Co wtedy robić? Jakieś Glovo czy co? Trochę panikuje :/

#koronawirus #gorzkiezale #urodziny #pytanie #kwarantanna
  • 19
@LZBNZ: Oj stary jak ja bym chciał, żeby to był bajt to nawet nie masz pojęcia. Urodziny w dupe, święta w dupę, z dziewczyną się nie będę widział tyle czasu, a to jedyna najbliższa mi osoba po ojcu. Martwię się jak znajomi, których widywałem. No słabo ogólnie.

@lukaszzz: To może być dobry pomysł. Dzięki wielkie.

@marceli97: Zostaje spotted. Głupio się przyznać, ale w Katowicach nie mamy już żadnych znajomych.
Weźcie powiedzcie proszę przy okazji czy w razie gdyby dla ojca zabrakło leków na nadciśnienie lub cukrzyce, są w #katowice jakieś apteki, które mogłyby mi te leki dostarczyć. Co wtedy robić? Jakieś Glovo czy co?


@ruda_stuleja: Dwa tygodnie na izolacji here, zakupy, apteka i inne takie wszystko przez Glovo - jakbyś chciał 45 zł zniżki na trzy zamówienia to napisz na priv, dam Ci kod

Ewentualnie lokalny MOPS ale ja próbowałem
Byli właśnie u wymaz od ojca. Facet ledwo spojrzał już powiedział spytał się ile tak leży, a jak się dowiedział to mówi że to mutacja jak nic.

Kurde w ogóle ojciec miał już na 15 umówione szczepienie, a tu facet mówił, że po pozytywnym teście pół roku bez szczepienia. Prawda to?

@Stay12: Też dobry pomysł, poszukam na pewno. Dziękuje.

@MrPickles: Dzięki wielkie Mirku. Będę pamiętać w razie potrzeby. Bardzo dziękuje.
@Lapidarny: Kurcze szkoda. Tak już by miał to z głowy, a tak to leży jakby go przez wyrzynarkę do mięsa przepuścili i musi przechorować ;/
@Crea: @M0lN: @Snusmumriken_: Wielkie wielkie dzięki. Pozwoliłem sobie nicki zapisać w razie czego. Póki co nic nie brakuje, bo jeszcze w zeszłym tygodniu robiłem zakupy, ale jednak tym się najbardziej martwię na wypadek izolacji no i wiadomo tym jak ojciec to przejdzie. Jeszcze