Wpis z mikrobloga

Researchował ktoś Amon (AMN)? Ja trochę kupiłem ponad rok temu, po info o wejściu dużego węgierskiego banku, nawet specjalnie dla Amon założyłem konto na Bancorze, ale zastanawiam się czy nie dokupić. Cały czas jest mega nisko w marketcapie, total supply też nie jest super duży, cena niska, a miejsca do wzrostu jeszcze tam jest bardzo dużo.
W połowie kwietnia mają wydać kartę crypto opartą na AI, gdzie będzie można "przechowywać, wymieniać, wydawać, inwestować i pożyczać kryptowaluty i tradycyjne waluty".
Pytanie jak to wszystko będzie działało i czy w ogóle, natomiast chyba warto zaryzykować, bo cena nadal śmiesznie niska. Jest to też na pewno spowodowane tym, że jest notowany chyba tylko na 3 nienajwiekszych giełdach.
#kryptowaluty #btc #bitcoin #krypto #ethereum
  • 5
  • Odpowiedz
W połowie kwietnia mają wydać kartę crypto opartą na AI,


@uiopek: możesz coś więcej o tym napisać? czy na stronie też tylko napisane, że oparta o AI? bo takie karty już teraz są, działają i mają się dobrze. Z tym, że nie są oparte o AI więc to jest ciekawe ale jeśli to tylko buzzword to niech #!$%@?ą banany prostować a nie dupę trują ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Od momentu jak napisałem post Amon wzrósł o 25% i 50 pozycji w marketcap, wszystko wskazuje, że będzie rosło dalej.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: jest trochę opisane w whitepaper, zresztą na wielu stronach są opisy tego, ale fakt trochę enigmatyczne. Okaże się, po tej cenie na pewno warto zaryzykować
  • Odpowiedz