Wpis z mikrobloga

Pojawił się ogólnodostępny kod na 5 GB do odebrania od Orange.

kod: SLEDZ535

Ważne 7 dni.
Aktywacji można dokonać do końca 31 marca 2021 roku.
Promocyjne GB ważne 7 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Cebulowe oferty wyszukuję w ramach #kodyodlubiekiedy ()

Tym razem chyba działa tylko w Orange Flex, chyba, że kotś ze zwykłą ofertą może spróbować :)

Nic nie mam za to, że ktoś wykorzysta ten kod więc szczerze się dziwię, że kasują z mirko ¯\_(ツ)_/¯

#orangeflex #orangeflexkodyodlubiekiedy #orange
Pobierz LubieKiedy - Pojawił się ogólnodostępny kod na 5 GB do odebrania od Orange. 


kod...
źródło: comment_1617200140a4i5Ff5vD6LxUYWRCp5K9r.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieKiedy: noobskie pytanie, ale przypisałem kod w Flexie właśnie. Muszę go dziś aktywować i będzie od dziś 7 dni, czy może być za dwa tygodnie i od wtedy 7 dni na wykorzystanie?
@LubieKiedy no nie wierzę, usunęli Ci właśnie wpis o kodach na ubereats xd
Chciałam pod tamtym wpisem zapytać czy to na pewno dla starych użytkowników? Jak wpisuję kody to się pojawia, że nie mogę skorzystać :(
@PyraPrzeznaczenia: Niestety znowu... Napisałem odwołanie, ale nie spodziewam się, że nawet dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Jak chcesz to możesz mnie poprzeć https://www.wykop.pl/wpis/54877721/moderacjacontent-92-95-%E3%83%84-95-pieknie-znowu-usuwaj/ ;-)

Na pewno dla starych użytkowników, ale tak to juz bywa z tymi kodami do Uber Eats, najcześciej działa tym, którzy dostali na przypisanego maila, czasem działa tak, że działa tym co nie dostali etc, niestety z tym jest loteria.
Pozbierałem po internecie te kody, nawet jeden mirek mi przesłał