Wpis z mikrobloga

Mirki, kilka dni temu ukradziono plecak z portfelem. Dowód sobie własnie ogarnąłem przez gov.pl (za 6 razem chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wcześniej jak patrzyłem miałem możliwość też "Zgłoś utratę prawa jazdy" i miałem tam napisane, żeby przygotować ten formularz o wydanie prawka, zdjęcie w formie cyfrowej i potwierdzenie przelewu. Teraz mam dwie opcje do wyboru: "W urzędzie", "Przez Epuap" (wcześniej mogłem to zrobić wyłącznie na gov.pl). No dobra, wchodzę na epuap i tam przy tej sprawie nie mam przycisku "Załatw sprawę" xD
Czy to możliwe, że jak już im dosłałem poprawne zdjęcie do dowodu osobistego to mi zablokowali możliwość zdalnego wyrobienia prawka?

Swoją drogą, w starostwie zgodnym z moim miejscem zamieszkania mówili, że moge to tylko załatwić na miejscu, bo trzeba jakiś dokument w związku z utratą prawka podpisać. Dlatego tak mi zależało na tym, aby to zrobić przez gov.pl bo czegoś takiego nie było w wymaganych dokumentach (ale na epuap już jest). Ktoś coś wie jak to wygląda? Ogarnę to wyłącznie przez gov.pl?
#dowodosobisty #prawojazdy #urzedy #wydzialkominukacji #dokument #nienawidzebiurokracji