Wpis z mikrobloga

Oglądałem fragmenty koncertu TVP w Lublinie. Jeśli jakiś debil wyskoczy mi z tęcza, która go obraża to już wiem co mu podesłać. Nie jestem katolikiem, ale wychowałem się w tej tradycji i zawsze mnie uczono, że to dzień smutku i zadumy. Żadnej muzyki i głupot w telewizji. Tymczasem przykładny katolik po rozwodzie, czyli Kurski zorganizował jakiś Woodstock gdzie gwiazdeczki z ich talent show nieudolnie wykonują covery i próbują śpiewać r'n'b. Dziwne, że nie wystąpił Ali G. #!$%@?ąłem jak jakaś laska wykonywała skoczny przebój Gawlińskiego. Polska pokazała, że mentalnie jest na poziomie Turcji Erdogana i Rosji Putina tylko biedniej i bardziej prowincjonalnie.
#pasja #tvp #krk #pis #polska #kurski #lublin
  • 3
@Zoriuszka: kto pisze takie brednie do #!$%@?? Ja nie pisze, że płaczę bardziej to traktuje na zasadzie beki. Piszę tylko jaki kontekst ma ten dzień, przecież wtedy nie ma nawet mszy w kościele i odwołuje się mecze więc robienie impry przez władze od chrześcijańskich wartości jest turbo xDD. Zwłaszcza bawi mnie to, że sami doszukują się obrazy w niestandardowym podejściu do religii i dogmatów vide Maryja z tęczą. "ale jestem lepszy