Wpis z mikrobloga

@kawaczekoladowa: Mam grip, zdecydowanie polecam w komplecie z walizką/futerałem na konsolę. Dla mnie grip wygodny, dobrze spasowany, do wszystkiego jest dostęp (nooo ok, nie ma dostępu do tej nóżki podtrzymującej konsolę), a możliwość wybierania z 3 dostarczonych uchwytów spoko sprawa.
Jedynie te uchwyty jak nie są wpięte w grip sprawiają wrażenie odrobinę delikatnych, ale przy użytkowaniu nic takiego nie zauważyłem. Za tę kasę (ja kupiłem chyba za 118zł) chyba najlepszy komplet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrecki: @micro-: Kurcze mam właśnie jeden czerwony pokrowiec na switcha i mieści mi się ten case meo więc myślę, że ten skull co też się w niego zmieści. A jak kolorystycznie? Kolory są takie jak joycony czy szare lepiej i bezpieczniej wziąć ?
@kawaczekoladowa: tylko jak mówiłem bierz od razu zestaw z torbą, bo torba jest specjalnie zaprojektowana pod ten grip i idealnie pasuje (bierze pod uwagę różne wymiary wymiennych nakładek). Za pierwszym razem jak kupowałem to też kupiłem samego gripa, bo taniej (torbę kupię sobie inną), a tu zonk () inne torby nie za bardzo pasowały, a sama torba bez gripa kosztuje 30$, a zestaw 39$.