Wpis z mikrobloga

https://store.steampowered.com/app/648410/Colony_Ship_A_PostEarth_Role_Playing_Game/

Zwycięzcą tego #rozdajo zostaje @stop_tvp, gratulacje. **To jednak nie koniec, bo mam do rozdania kolejny klucz Age of Decadence** dla osób, które zaplusują ten wpis (losowanie jutro). Ktoś pewnie zapyta: "czemu nie rozlosujesz między osoby, które plusowały wpis poprzedni?". Odpowiedź jest prosta, organizuję "rozdajo" by wypromować Colony Ship, które ma zerową reklamę w mediach i o której niemal nikt nie słyszał, a chciałbym żeby Iron Tower dalej istniało, bo mają genialne pomysły (ich kolejna gra ma być z gatunku dark fantasy) i produkują niesztampowe (i wybitne) erpegi.

Premiera early access już za dwa dni, a tymczasem ani lewackie gry-online, ani lewackie CD-Action, ani PPE nawet nie pisną słówkiem o Colony Ship, choć o Age of Decadence pisali. Po prostu jest to dla nich zbyt niszowy tytuł i nieistotny dla nich jest fakt, że jest to erpeg z prawdziwego zdarzenia, a nie wydmuszka pokroju #cyberpunk2077 .

#gry #pcmasterrace #crpg #rpg #strategie #bethesdasucks #ageofdecadence #colonyship

P.S.
Zachęcam do odwiedzenia naszego Discorda o erpegach: https://discordapp.com/invite/yDJq7Nk
  • 15
wrzucanie wszędzie określeń typu "lewackie" świadczy o sporych problemach


@KotBojowy: Nie "wszędzie", ale tam gdzie to prawda. Na gry-online i CD-Action panuje cenzura jak na reddicie, masz masę zakazanych słów, niektórych gier nie można krytykować, promowane są też seriale i gry z wiadomej (lewej) strony. Jeśli więc przeszkadza ci, że czarne nazywam po imieniu to ty masz problem, nie ja.
ale o tych zakazanych słowach i zabronionej krytyce niektórych gier to zbytnio nie słyszałem, rozwiniesz?


@Donmaslanoz14: Zakazanych słów nie będę tu przytaczał, bo na wykopie za nie też skasują posta, ale jeśli chodzi o krytykę gier to np. kasowanie nieprzychylnych komentarzy przy Life is Strange, grach Bethesdy (Fallout 3, Fallout 76, Oblivion) czy Disco Elysium. Po prostu jeśli ktoś z redakcji lubi daną grę to nie życzą sobie odmiennych opinii, szczególnie