Wpis z mikrobloga

Może to niepopularna opinia ale wole starą misje futbol. Ja to zawsze oglądałem żeby posłuchać ciekawej rozmowy, trochę śmieszków w miłej atmosferze. Był Szpaku i żarty z jupem henkesem, Boras mógł uplastyczniać rękę Rudzkiego albo Smoka, były ciekawe anegdoty, był patomejwen z saskiej kępy. Widać było, że rozmowa wśród długoletnich znajomych z wieloletnim stażem w dziennikarstwie się kleiła i było ciekawie.
A teraz nuda aż nie chce mi się tego włączać. Czasem się trafi jakiś ciekawy gość ale tak to nuda. Jakieś nudziarze Podolińskie, Olkowicze czy jakieś byłe "gwiazdy" polskiej piłki i przynudzają.
Kiedyś to było a teraz to typowy przynudziarski program o piłce. ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kanalsportowy #misjafutbol
źródło: comment_16176367543lEX27jeQwmEfQ3vu9SaOD.jpg
  • 11
@Odosobniony: Zgodziłbym się z tobą jakby była nuda przy tym samym składzie ale skład jest inny. Jakoś oglądam lajty pola albo kanał sportowy i często miło spędzam czas ale jak widzę jakichś nudziarzy w misji futbol to już nawet nie chce mi się włączać.
@DoktorNauk Smokowski i Borek, którzy są na stałe, też niemiłosiernie nudzą. Rudzki w newonce też jest tak porywający, że tylko ziewać. Pol jest urokliwy i czasem zabawny przez swoje nieogarnięcie, a wiedzę też JAKĄŚ ma, co sprawia, że czasem nie męczy w odbiorze. Za to słuchając Borka czy Szpakowskiego to odechciewa się oglądać.
@DoktorNauk: bardzo popularna opinia, i częściowo się z nią zgadzam, ale jak widzę, że ktoś narzeka na brak Szpakowskiego to mogę to jedynie skwitować chłodnym uśmieszkiem. Gadanie banałów, powtarzanie tego samego co przed chwilą powiedział poprzednik i wiele wiele więcej. Głównym problemem jest brak Pola, Borek, która gra tam rolę jakiegoś bossa mafii i za duża rotacja. Kiedyś był stały skład, czasami rotacja jednego. Teraz jakby dali taki skład: Pol (prowadzący),