Wpis z mikrobloga

Piękna postawa burmistrza. To tylko pokazuję skalę chorej zawiści i nietolerancję w obozie władzy. Jedna nieletnia osoba potrafi zrobić taki szum. Oby więcej takich inicjatyw oddolnych, jak tam się postawią władze, góra nie zrobi zbyt wiele.
#pawlowicz #lgbt #teczowepaski
Pobierz s.....y - Piękna postawa burmistrza. To tylko pokazuję skalę chorej zawiści i nietole...
źródło: comment_1617805620solXsdeFkwgUus7aRHBiGq.jpg
  • 54
@slomky:
Jak można zobowiązać nauczyciela żeby nazywał chłopca dziewczynka? To jest w ogole legalne? XD Ja wiem ze to Pawlowicz, ale wy naprawdę nie widzicie nic złego w zachowaniu tej dyrektorki?
@slomky:
Zaskoczę cię ale nie trzeba kogoś znać żeby rozpoznać jego płeć. Zazwyczaj wystarczy go rozebrać. Właściwie to w większości nawet nie trzeba tego robić ale to daje 99.9% pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slomky:

Ze zmusza ludzi do mówienia nieprawdy?

Nie zesrajcie wy się wszyscy z tą waszą "prawdą i normalnością".
Naprawdę aż tak cię boli, że ktoś może sobie życzyć żeby się do niego inaczej zwracali? A nawet jeśli to jest owłosiony od stóp do głów chłop z największą kutangą jaką przewidziano dla człowieka w tym tysiącleciu to co z tego.
Nic nikomu nie ubędzie od tego że będzie dla takiej osoby miły
@Trebuszmarzyciel:
Ja nic nie mam do czyichś życzeń. Po prostu nie uważam za moralne zmuszanie kogokolwiek do ich spełniania przez kłamstwo. Co mamy w tej grze do wygrania przez wmawianie komuś ze jest innej płci? Wyrosną temu chłopakowi jajniki i macica?
@Flypho mam wrażenie że nie specjalnie rozumiesz ideę. To nie jest tak, że tę osobę ktoś złapał, posadził na krześle w zamkniętym pomieszczeniu i jej cokolwiek wmawiał.
Przecież ona raczej wie, że mieszka w Polsce i z czym się będzie wiązać takie przedsięwzięcie. Jeśli mimo wizji bycia wytykniętą palcami i prześmiewaną decyduje się powiedzieć, że czuję się dziewczyną to może jednak nie da rady psychicznie dłużej udawać, że tak nie jest.