Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: jak byłam tydzień, to przeszłam na Kasprowy Wierch i z powrotem, bez wjazdu kolejką, na morskie oko i na czarny staw pod rysami, Gęsia Szyja, Rusinowa Polana i Wiktorówki, był jeszcze plan by iść na drugą stronę Tatr, ale niestety pogoda była mało sprzyjająca.
@zielona_kulka: Dziękuję! Olejowanie bardzo sprzyja moim włosom niestety innej fotki nie mam, bo zdjęcie było robione przez przypadkową osobę a i tak fajnie, że oddał mi telefon i nie uciekł, bo bym miała problem ze złapaniem gościa. A widok był naprawdę cudowny, zdjęcie tego nie oddaje nawet w 50%
@BebeHart: Raz pojechałem to trafiłem na upały 2 tygodnie. Było cieplej jak w Polsce. Innym razem, padało przez półtora tygodnia. Za każdym razem byłem w lipcu. A więc musisz wziąć pod uwagę że będzie lało kilka dni bez przerwy.
Ważna rzecz, swój środek transportu. Podobno w Norwegii nie uskutecznia się jazdy na stopa. No i sam fakt że w te ciepłe miesiące masa norwegów rusza zwiedzać, nie pomaga, bo kto cie
@Cypselus: Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź () tak, słyszałam właśnie o dużych plusach własnego transportu, ale o górach na każdym rogu już nie bardzo, więc dziękuję za wskazówkę. Właśnie wiele ostatnio oglądam filmików z różnych tripów na rowerze i nocowania pod gołym niebem na polach kempingowych lub gdzieś na dziko. A nie bałeś się nagłego ochłodzenia w momencie nocowania pod namiotem? Np. jakby się