Wpis z mikrobloga

@paczelok: Świąt załamał się po Rokoko, ostatni styl który doceniał faktyczny kunszt wykonania i wysiłek pracowniczy zamiast pseudo haseł jak minimalizm czy nowoczesność.


@Antyradek: no ale weź to posprzątaj dokładnie, no i trudniej wykonać znaczy droższe do zrobienia też
oteretycznie można to jakoś naprawiać


@paczelok: sztuczna skóra ma tą przewagę, że jak to jest rozcięcie, czy rozerwanie, to można nadtopić zapalniczką i połączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale najlepszą naprawą takich drzwi byłoby ich wywalenie i kupienie normalnych.
@Antyradek: moje oczy się męczą jak patrzę na obrazek baroku i rokoko, za dużo się jak dla mnie dzieje wizualnie. Poza tym mniej się chyba wtedy zwracało uwagi na oświetlenie, wgłębione okna, witraże. Doceniam kunszt takich mebli, ale jednocześnie bardzo się cieszę że na topie jest teraz minimalizm :D
@Antyradek: moje oczy się męczą jak patrzę na obrazek baroku i rokoko, za dużo się jak dla mnie dzieje wizualnie. Poza tym mniej się chyba wtedy zwracało uwagi na oświetlenie, wgłębione okna, witraże. Doceniam kunszt takich mebli, ale jednocześnie bardzo się cieszę że na topie jest teraz minimalizm :D


@azetka: no ale jak by się żyło w takim wnętrzu to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)