Wpis z mikrobloga

@RK88: lepszą lufę, znaczy lżejszą i wytrzymalszą, podobno coś tam przy spuście majstrowali (ja nei czułem różnicy, w zwykłym elite jest wystarczająco dobry) i coś z przyrządami celowniczymi. Akurat dla mnie ta złota lufa jest kozacka i tylko dla wyglądu bym brał xD
@chodzewmoro: u mnie całe robienie pozwolenie trwało półtora roku - w tym moje lenistwo, jak wysłanie wniosku dopiero 3 miesiace po zrobieniu badań xD ...nie mniej, dziwię się, ze ludzie rezerwują broń nie mając finalnie decyzji - ja się bałem :P
uciekły mi fajne bronie, P365 SAS (marzenie), a po Hellcata (HS H11 OSP) jadę dziś 2x150km:)

ale rezerwuj, bo wszystko drożeje - szczególnie Canik
@RK88: hmm.. Spełniłem wszystkie ustawowe przesłanki do otrzymana decyzji administracyjnej.
Papiery złożone - na kalendarzu odliczam dni do końca ustawowego terminu - aby otrzymać (jak moi koledzy) przedłużenie terminu rozpatrzenia wniosku:-)

Canik mi się podobał - akurat się pojawił w moim kolorze i w starej cenie - więc nie myślałem zbyt wiele i od razu poprosiłem o odłożenie, podobnie jak tani AR15 czy strzelba Doruka. Jeść nie wołają, właściciel sklepu zadowolony