Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady jaką oponę wybrać do mojego FZ6.
W sezonie robię mało kilometrów (3000-4000) i chciałbym żeby coś było z tej opony. Chodzi mi o to, żeby dobrze kleiła, szybko w miarę schodziła i wytrzymała ze 3-4 sezony.
Obecnie mam Angel ST i wolno mi ta guma się zużywała.
#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
Jeżdżę na Pilot Road 4. Zleciałem wcześniej Metzeler Roadtec Z8 i poddawały się zbyt łatwo na mokrej i chłodnej nawierzchni. Nie widzę takich tendencji w michałkach, choć będę mógł to powiedzieć z większym przekonaniem kiedy zjeżdżę je do końca. Po tych kapciach wydaje mi się, że chwycę piątki.
CBFka
  • Odpowiedz
@Gigganter: Pilot Road, poprzednie wytrzymały mi ponad 20k i w sumie bym nie zmieniał gdyby nie fakt że już miały 5 lat, jeszcze ze 30% spokojnie zostało, wziąłem teraz PR5 i są jeszcze lepsze
  • Odpowiedz
@MisPalkis: chodzi mi o to, żeby wykorzystać oponę jak najlepiej przy dość małym przebiegu moim. Tak też będzie okej ale nie chcę mieć opony dajmy na to 5 letniej gdzie będzie jeszcze sporo mięsa na niej.
  • Odpowiedz
@Gigganter: Jeździłem w FZ6 na Michellin Pilot Road 4, a w później FZ1 na Road 5, polecam. Byłem na Road 5 nawet na ostrych asfaltach (Włochy, Austria - w Alpach). Jeździłem nawet czasami mocniej ;) Na mokrym asfalcie w FZ1 hamowałem mocno, chciałem wywołać, żeby ABS zadziałał i nie zadziałał. Mocniej cisnąć hamulec nie miałem jaj :) polecam. Dobre do takiego moto.
Kup najlepiej w sklepie, od sprawdzonego dostawcy, krążą mity,
  • Odpowiedz