Wpis z mikrobloga

Właśnie leci odcinek #nasznowydom , który świetnie pokazuje jakim obciążeniem jest patologiczna rodzina. W skrócie opiszę historię rodziny:

-Pobrała się para patusów, utrzymująca się ze swojego małego gospodarstwa. Nazwijmy ich Janusz i Grażyna.
-Patusy spłodziły córkę, która tak słabo radziła sobie w szkole że stwierdzono u niej upośledzenie w stopniu lekkim i posłano do szkoły specjalnej. Nazwijmy ją Karyna.
-Spłodzili też syna Mateusza - jedynego normalnego w rodzinie.
-Mateusz uczył się dobrze i jak tylko dorósł, to wyjechał z tego #!$%@?łka studiować mechatronikę.
-Karyna znalazła sobie jakiegoś Sebę - który również jest upośledzony umysłowo.
-Zamiast wspomóc finansowo studia Mateusza albo naprawić rozsypujący się dom, Janusz przepijał cały hajs który wyciągał z gospodarki
-Ledwo wiążąc koniec z końcem, Janusz i Grażyna postanowili spłodzić sobie kolejnego gówniaka.
-Jednocześnie okazało się, że upośledzona Karyna również jest w ciąży z upośledzonym Sebą.
-Karyna i Seba nie mieli pojęcia jak zająć się swoim dzieckiem, więc Grażyna musiała ogarniać i swojego, i ich dzieciaka.
-W międzyczasie Janusz zachlał się na śmierć.
-21-letni Mateusz rzucił studia i wrócił harować na gospodarce, by utrzymać swoją rodzinę niepełnosprawnych patusów.
-Mimo jego starań na wszystko brakowało hajsu, nawet żeby naprawić zagrażające życiu instalacje.
-Tymczasem Karyna i Seba spłodzili sobie kolejnego gówniaka.

Podsumowując, całkiem normalny, dobry, pracowity i inteligentny chłopak starał się jak mógł, by wyrwać się z patologii. A finalnie zaharuje się na śmierć utrzymując patologiczną rodzinę, której nie ma serca zostawić. Rodzinę, która będzie stale się powiększać, odkąd upośledzeni Karyna i Seba odkryli że płodzenie kolejnych gówniaków to świetna zabawa.

#przegryw #patologia #przemyslenia
lewoprawo - Właśnie leci odcinek #nasznowydom , który świetnie pokazuje jakim obciąże...

źródło: comment_16179077774TRih4PH0cSrac9WQsWiOV.jpg

Pobierz
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewoprawo: oglądałem. Wydaje mi się że szkoda im się zrobiło tego typa i im pomogli. Karyna z matka będą mogły założyć teraz działaność gospodarczą a zięć iść na prawojazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
@lewoprawo: po Twoim opisie obejrzałem ten odcinek, aż mnie skręcało jak to oglądałem (°° Stara baba zrobiła sobie dzieciaka z ojcem pijakiem, w rozpadającym się domu, gdzie nikt nie pracował, to co ona nie wiedziała skąd się biorą dzieci? To by kurde starego pijaka pogoniła albo chociaż jakąkolwiek antykoncepcyjne stosowała. Starsza córka podobnie zrobiła sobie dzieciaka z 5 lat starszym Seba