Wpis z mikrobloga

Mam nieodparte wrażenie, że odwali się jakiś srogi teatr sądowy po którym ripple zostanie wypchnięty na jednego z topowych coinów, bo będzie sterowany przez kogoś z góry xDDDDDDD

I jakbym to przeczytał od kogoś na tagu to bym się chyba zesrał ze śmiechu, że jakiś nawiedzony no ale takie mam przeczucie więc #!$%@? tam, napiszę. Zawolajcie mnie za rok i się będziemy śmiali xD
Srogie piguły sebastianie xD

#gielda #kryptowaluty #ripple
#xrp
  • 16
XRP ma duże plecy banksterskie i tak łatwo tego nie zniszczą


@walesamsie: to #!$%@? i dorabianie najbogatrzego człowieka w krypto dzięki takim jak ty. XRP to nawet nie jest kryptowaluta tylko zapis w bazie MySQL. Wszyscy mylicie firme ripple która świadczy usługi dla banków (oprogramowanie) to właśnie na tym FOMO jedzie XRP. Oddawajcie dalej wasze ciężko zarobione PLNy. IDIOCI@!
@Czachaaa: ktoś ciągle sugeruje, że krypto powinny zainteresować się rządy - czy to ze względu na trend, czy aspekty polityczne (tu: chiny są pionierem w temacie krypto, co coraz głośniej jest podnoszone i ktoś na pewno w pewnym momencie zareaguje, i czekają nas albo obostrzenia, albo duże wzrosty jeśli państwo postanowi "zainwestować", bo siłą tego raczej nie przejmą)

XRP jest chyba najbardziej przyjazne banksterom, więc możliwe, że xrp fajnie urośnie. Problemem