Wpis z mikrobloga

Jako że sam idę w przyszłym tygodniu na operację, czytam sobie różne tagi. Pod jednym z nich, a dokładnie #nowotwory znalazłem użytkownika @kochamtoronto który leżąc ponad rok w szpitalu zmarł w wieku 15 lat (dzisiaj miałby 18).Wpisy rozwaliły mnie totalnie, długo czekał na operację i w końcu jak nadszedł ten dzień okazało się, że rak zjadł już wszytkie organy, a serduszko jest za słabe na narkozę.
Jak to jest, że on leży pod stałą obserwacją ponad rok czekając na operację i w końcu okazuje się, że na nią za późno. Nie można było jej zrobić wcześniej? Może ktoś jest w temacie i mógłby mi to wyjaśnić jak to działa?
#nowotwory #rak #szpital
Pobierz Odludek_Odludny - Jako że sam idę w przyszłym tygodniu na operację, czytam sobie różn...
źródło: comment_1617940355tgBLfgHQnvmvEnSMfN4PI3.jpg
  • 148
@Odludek_Odludny Był jeszcze @sarmatawkapciach

Kibicowałem mu, patrząc na to jak zmaga się z chorobą. Kompletnie nieświadom, że nasze drogi kiedyś się zeszły w rzeczywistości, bo był kumplem mojego przyjaciela.

Zostawił żonę i dziecko.
Straszna, powiem Ci, jest ta rozkmina, którą rzuciłeś.

Czasami zastanawiam się właśnie, ile osób, z którymi grałem on-line, rozmawiałem tu i ówdzie na Mirko czy TS borykało się z podobnymi problemami i niestety swoją walkę przegrało.
@Razgriz: czytałem jego wpisy. Mam zapisanych użytkowników o których wiem że odeszli. Napisałem prośbę do administracji aby utworzyli jakąś zakładkę z awatarami osób, które już z nami nie będą nigdy mirkowac. Przydałoby się coś takiego abysmy o nich nie zapomnieli. Byli częścią naszej społeczności i zawsze będą

Miałem kilku znajomych na steam graliśmy w dote 2. Niektórzy borykali się z problemami, czasami zaglądam może będą online. Niestety ostatnie logowanie 7/8 lat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odludek_Odludny: jak #!$%@? mać można wierzyć jakiegoś Boga, czy inna istotę skoro takie rzeczy się dzieją. Chłopak 15 lat (a są i dużo młodsi) i już do grobu. To jest #!$%@? niesprawiedliwe, serce krwawi jak czytam te wpisy.

Oby twoja operacja się powiodła w 100% w razie jakiejś pomocy, dobrego słowa itp pisz na priv
@Odludek_Odludny siemka, jestem po kolejnym rezonansie i ogólnie narośl na ścięgnie jest bez zmian, za to ta na kości się powiększa. Za tydzień mam wizytę u swojego ortopedy który będzie mnie operował i dowiem się więcej szczegółów. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok. Pozdrawiam