Wpis z mikrobloga

@albert107: jako człowiek z branży co mam innego powiedzieć? Jedz chłopie na przegląd niesprawnym przecież ci podbija i będziesz miał spokój bo ty czysty tak? Nie stać na samochód i jego utrzymanie to czyj to problem? Diagnosty?
@Bulbulator9009: Kurła sprawa poważna bez śmiacia, bo auto o wartości 1000 zł i chce je dojechać i w tym czasie dozbierać na coś kolejnego :< słyszałem od teściowej kiedyś ze na skrzyzowaniu Trybuny ludów i Turniejowej dawno dawno temu była tam wrakiem bez swiateł i podbili jej ale wolał bym się coś dowiedzieć wiecej o tym
@andrzej1234-92: zależy jaka to dziura i jak napięty będzie gość od kontroli. Ja miesiąc temu bez problemu przeszedłem kontrole z wyżartym dosyć mocno błotnikiem z przodu i dającym po oczach check engine ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na moje o ile ta dziura nie narusza bezpieczeństwa auta w jakimkolwiek stopniu to nic złego stać się nie powinno bo to nie usterka stricte mechaniczna.

Ja bym w mapach
@pilot1123: Nie no, ważne mam do tam 10 maja z tego co pamiętam. Nie pokaże teraz bo baba zabrała auto do pracy dzisiaj. Ostatnio sprawdziłem i macałem. Od zewnątrz nic nie widać, a od wewnątrz przy prawym tylnym nadkolu ( 5-10 cm od prowadzenia łuku nadkola) włożyłem tam z 3-4 palce do środka - w środku głównie błoto nagromadzone. Ale ręką da się wyczuć, że czegoś tam brakuje.
@andrzej1234-92: jeśli to tylko na pół roku to... pianka montażowa + duck tape i nie ma dziury ( ͡ ͜ʖ ͡)
jedź na przegląd śmiało, może wyjdą inne problemy typu hamulce/zawieszenie którymi trzeba się zająć, nawet jakbyś miał jeździć tylko parę dni - dla bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników ruchu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)