Wpis z mikrobloga

@sraniewbanienasniadanie: A gdzie ja pisałem że ma się obchodzić delikatnie? Ma się obchodzić zgodnie z sytuacją, a nie że stosuje agresję, potem ta druga osoba będąc zdesperowaną (bo pewnie jej firma jest zamknięta, państwo nie pomaga) również staje się agresywna a wtedy policjant wyżywa się na niej (nie ważne chłop czy baba) bo wie że jest anonimowy. Gwarantuję że gdyby nie te maski na ich twarzach policja byłaby spokojna na tych
Ewidentnie napluła na policjanta


@Amestris: chyba dopiero po tym jak ją już trochę poszarpali, więc w sumie niewiele ten film daje, bo dalej nie wiadomo o co im dokładnie chodziło
chyba dopiero po tym jak ją już trochę poszarpali, więc w sumie niewiele ten film daje, bo dalej nie wiadomo o co im dokładnie chodziło


@kolnay1: masz problem z logicznym myśleniem czy przechodzisz okres buntu młodzieńczego?

Co podpowiada ci logika? Policjant przy gronie świadków rzucił się na obywatelkę czy obywatelka, widać zresztą że patologiczna rzuciła się z łapami zapominając że narusza nietykalność cielesną policjanta?
@Amestris: Na nagraniu widać że najpierw jeden ją pchnął a ona skakała do innego. Więc ten pierwszy mógł sprowokować, a drugi mógł coś powiedzieć, a oglądając różne nagrania z różnych protestów słychać jak niebiescy potrafią się odzywać do ludzi.
ale nie wygląda to tak jakby ich atakowała, wydaje mi sie ze dałoby rade ją obezwładnić bez pałowania


@pawelczixd: masz rację, ale to jak wygląda i to jak ci się wydaje niekoniecznie musi być prawdą

Opluła wcześniej policjanta, to jako atak na funkcjonariusza jak najbardziej jest podstawą do pały i gleby
@Azaajaszz: Bo to jest wycinek interwencji. To zwykła karyna, wcześniej atakowała i opluwała policjantów a za plecami jej wiwatowała banda tępych seboli. Wiele z nich to zwykłe seby i karyny, które pod pretekstem protestów idą zrobić burdel na ulicy, bez znaczenia czy to protest przeciw lockdownowi, zakazu aborcji, marsz niepodległości itd. Takie śmiecie zawsze zabijają sensowne inicjatywy ludzi, którzy maja jakieś konkretne postulaty, zostali niesprawiedliwie potraktowani przy jakiejs decyzji. Normalni ludzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzej-roman: No nie wiemy co było zanim ją pchnął więc w sumie xD
Myślę, że gdyby nie wystartowała z nogą i nie napluła to nie byłoby pałowania tylko spokojne obezwładnienie jak pisze @Atreyu
Równie dobrze mogła się agresywnie odzywać. A nie odepchnąłby jej bez powodu, tak myślę. Bo jako niby miałby mieć w tym cel?
@luky1234: Też nie czepiam się konkretnie tego filmiku ale ogółu podobnych. Jak choćby dzisiejsza interwencja z (nie jestem pewny) Poznania? i co policja wpadła i rozgoniła kilkadziesiąt osób, które ćwiczyły. Czy klasyczne "z rybom tak?"
A gdzie ja pisałem że ma się obchodzić delikatnie? Ma się obchodzić zgodnie z sytuacją, a nie że stosuje agresję, potem ta druga osoba będąc zdesperowaną (bo pewnie jej firma jest zamknięta, państwo nie pomaga) również staje się agresywna a wtedy policjant wyżywa się na niej (nie ważne chłop czy baba) bo wie że jest anonimowy. Gwarantuję że gdyby nie te maski na ich twarzach policja byłaby spokojna na tych protestach, ale