Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Nie ma to jak wyprzedawać fanty, ale najciekawsze jest to, miejsce w którym był struś ZA #!$%@? nie widać pod bramka. Czyżby info prosto z kamer? :)

Mogę wam jedno napisać, że media się już zainteresowały sprawa zaśmiecania strusia oraz sterowaniem dwoma nieporadnymi osobami i zarabianiu a raczej OKRADANIU zarobków. Plus wyprowadzanie $ na lewo :)
Oblechu, wiem ze to czytasz, chciałeś mieć Fame i atencję, no to cała Polska cię teraz
@DonRademenes: A, to xDDDD Już pisałem dzisiaj- karaluch zawsze chciał zmonetyzować szkolną. To nie pierwszy zresztą raz, gdy z belwederu znikały rzeczy i pojawiały się na allegro xDDDDD Dla mnie jest to śmieszne- kto o zdrowych zmysłach chciałby mieć cokolwiek od tych śmierdzących brudasów. No #!$%@?, ale poważnie. Kto? Przecież jakby się osoba z którą mieszkas dowiedziała skąd masz taki "artefakt' gwrantuję, że najpierw wyleciał by onz chałupy, a zaraz za
@DonRademenes: Dokładnie, ciekawe gdzie niby mu wysłał to zdjęcie ćpuna zza bramki. Poza tym chwilę wcześniej mówił jak wracał ze spotkania z Barneyem, że on tam dziś nie jedzie. Na bank mu rudy dał cynę. I jeszcze ta miska...