Wpis z mikrobloga

Relację damsko-męskie!! Dziewczyny też tak macie?

Mam tak że,nie akceptuje swojego wyglądu i złe się czuje w swoim ciele i z tego powodu myślę że nawet jak znajde chłopaka to będę się wstydziła pójść z nim do łóżka i będę unikać zbliżeń bo inaczej nie potrafię. Mam popęd ale gdy uświadamiam sobie ze jestem brzydka to automatycznie gaśnie i mi się tego odechciewa a nawet mnie brzydzi seks.
#seks
  • 14
  • Odpowiedz
@britney123: dlatego trzeba robić maksimum co można ze swoim wyglądem. Samoakceptacja jest okej, ale trzeba też podejmować realne kroki. Mało która dziewczyna jest naprawdę brzydka.
  • Odpowiedz
  • 3
@britney123 ze skrzywieniami jest czesto tak ze najczesciej my sami je widzimy bo znamy swoje ciała jak nikt. A jak ktos na Ciebie popatrzy to w zyciu sie nie zorientuje ze masz krzywe plecy czy żebra. Weś to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@britney123 wstydzisz się osoby na żywo. To może, żeby było Ci łatwiej zrób sobie jakieś foto w bieliźnie czy tam bikini i wrzuć jakoś anonimowo na neta. Na bank nikt nie będzie się czepiał pleców a Tobie wzrośnie samoocena
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@britney123: pamiętaj, że druga osoba też nie będzie ideałem. Każdy z nas ma jakieś niedoskonałości, których chciałby się pozbyć. Większość z nich jest niedostrzegalna dla naszych partnerów, dopóki o nich nie wspomnimy. Moim zdaniem zbyt surowo oceniasz swoje ciało i Twój przyszły partner nie będzie zwracał uwagi na te punkty. Podczas zbliżenia skup się na jego ciele, to przestaniesz o tym myśleć
  • Odpowiedz