Wpis z mikrobloga

@Yourisu bum, żeby poczuć smak kiełbasy w ustach rozumiem, ale skoro już każdy wie jak smakuje i jest tego mięsa wszędzie aż za dużo, to mam nadzieję, że nam to spożycie spadnie. Cukier też zrozumiały, chociaż niezdrowe cholerstwo, też jest nad czym pracować, po tym zachłyśnięciu się kapitalizmem.
@Szr1h

papierosy są oszukane, bo sporo ludzi pali nielegalny tytoń który nie wlicza sie w statystyki sprzedażowe


Niby tak, ale z drugiej strony jak sobie przypomnę kult palenia papierosów 20-30 lat temu, gdzie mogłeś palić w knajpie, pociągach, a paliła co druga osoba i porównam do obecnych czasów, gdzie pali jakoś 1 na 10 osób, zewsząd słychać "rzuć to gówno", "nie pal mi tutaj" to jestem w stanie uwierzyć w to że
@Felonious_Gru: Dla każdego, w tym wypadku każdy produkt to oddzielny wykres słupkowy o niezależnej skali, nie miałoby najmniejszego sensu umieszczanie na jednym wykresie spożycia produktów które nie są ze sobą w żaden sposób związane. Wykres ma na celu pokazanie zmiany spożycia tego samego produktu między jednym rokiem a drugim.