Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
80% za mną :)
Na ten moment 8/10. W tej chwili pozostały równe 2 dni/ 48 godzin do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 87.5 kg (-0.75 kg)
Spadek wagi łącznie: 6.54 kg
BMI: 27,9 (-0,2)
Spadek BMI łącznie: 2.0
Obwody (podawanee co 2 dni): klatka 101 (-2), talia 91 (-2), brzuchal 98 (-2), na wysokosci ud 101 (0), jedno udko z grubasa 61 (0)
Spadek obwodów łącznie: klatka -6, talia -9, brzuchal -8, uda -0, jedno udko z grubasa 0
Ilość kroków: 4 734
Inne formy aktywności: BRAK
Sen: 2g 14min głębokiego snu, 3g 14m płytkiego. Razem 5g 28min + 1 przebudzeie
Wypite: 3x kawa (1.1 l), 1.5 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 2.6 l płynów
Wypróżnianie: '0'. Mało filtrowało.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd
W dniu dzisiejszym dołączam MAGVITB6

Nastrój: Oficjalnie powiem Wam, że zaliczam się do NADWAGI od 87.7 kg. Dziwne się z tego cieszyć, nie? Tak, tylko zaczynałem z II st otyłości jakby nie patrzeć (105kg). Pojawił mi się mały uśmiech, not bad. Co do przebudzenia, dzisiaj byłem szybszy od skurczysyna. W momencie przebudzenia gnojek złapał mnie w lewą łydkę, walka nie była równa. Miałem przewagę czasu i doświadczenia ze względu na wcześniejszą akcję z drugą łydką. Izi pizi win, ale już przed 5 wstałem i nie było mowy o śnie. Dzień oka, nogi lepiej, ale przez jeszcze te 2 dni daję sobie spokój z jakąkolwiek formą aktywności poza pracą i wychodzeniem z psem. Ostatnie 2 dni postu spędzę w pracy, z 48 godzin pewnie będę tam 35, więc zleci.
Humor gituwa, nastrój gituwa. Dalej jasność umysłu, bystrość i koncentracja na dobrym poziomie. W szachach nie podwalam figur, jeszcze potrafię policzyć warianty, czytać książki też potrafię i przerobić jakiś ciekawy tutorial czy zlożyć pcta.
Powoli psychicznie już się przyzwyczajam do tego, że będę musiał jeść i w mojej głowie pojawia się milion planów na żarcie. Powstrzymuję to, bo trzeba będzie się mocno hamować na start :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek Badania @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis: @MuojemuKuotu, @eiaculatiopraecox, @Ketonowy, @pannakota, @Ziomek1987, @bbkon, @BigSmoke01, @Zielu_69, @thomekh, @Siemion, @Mirkosoft, @paulina_65, @iHead, @Xinnoth, @nie_jestem_roboten, @KeiCamBamBam, @kavczi
Do czarnolistowania #wygramzketo

Pobierz K.....a - POST 10 DNIOWY
80% za mną :)
Na ten moment 8/10. W tej chwili pozostały r...
źródło: comment_16182530792nw5TqltrfXP6ubNgokHRZ.jpg
  • 24
@Arquiz: dziękuję Sir
@Jebecca: na pewno te kilka dni po poście będę wrzucać info odnośnie samopoczucia, treningu, a przede wszystkim odżywianiu, bo to wyjście z postu będzie najważniejsze. Bardzo dziękuję
@Ziomek1987: dzięki wariacik
@Lewusx: nie ma jak zmienić, chociaż będzie mi przypominac żeby zawsze walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że u Ciebie też mega dobrze. Pozdrowionka
@Koniec_przegrywania:

Spadek wagi łącznie: 6.54 kg


Zastanawiam się czy z tego parametru nie da się obliczyć Twojego realnego zużycia energii. Tego ile na prawdę potrzebujesz zjeśc aby być na zero. Jakbyś to miał to możesz lepiej niż z jakiegokolwiek kalkulatora dowiedzieć się ile Twoj organizm na dziś wymaga energii. Z drugiej strony może to być wynik zafałszowany o to, że jesteś obecnie w fazie oszczędzania energii czy nawet autofagii i możliwe,
@Lewusx: czekam że zniecierpliwieniem.
@chef_r2r: skąd przypuszczenie, że katuje siebie i swój organizm? Ciekawe stwierdzenie.
@luk04330: będzie relacja z wychodzenia i fotki skromnych, prostych Jaj i mieska. Nie porwe się na wyliczenie, bo jak sam zresztą zauważyłeś jest zbyt wiele niewiadomych i obraz może być zafalszowany. Filozofowie to jednak mieli łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniec_przegrywania: bardziej mi chodzi o nabranie wody (dzięki soli i ww) i treści jelitowej na nowo. Sam czasami jestem na poście 40 - 70h dłużej nie chcę i nie wiem czy mi by nie zaszkodziło (a jednak podczas postu dziennie robię i tak 14-22k kroków, oraz staram się robić swoją rutynę co dwudniową pompki, podciągania, przysiady).
@MegaZU0: grayuluje. Przy tych tam 40godzinach to i salta można robić. Myślę, że max 3kg wjedzie z treścią jelitowa. W dodatku kolejne 5-6 dni wychodzenia również będę na dużo większym deficycie kalorycznym. Przecież 11 dnia, czyli 1 wychodzenia nie zezre 2k kcal
@Koniec_przegrywania:

Jesteś w temacie jeśli chodzi o autofagie i kawę? Na reddicie często pisali że np. Rhonda Patrrick twierdziła że autofagia działa tylko jeśli pościsz na samej wodzie, później z kolei słyszałem że kawa nawet wzmacnia autofagię. To jak to w końcu jest?