Wpis z mikrobloga

Śmano śmano zapomoga2 oświadcza wam że Jarek zbierając na łóżko do moczwozu uzbierał ponad 700 zł ale ten materacyk kupił za 100 zł resztę pieniędzy z celu wyrzuci do śmietnika bo on ich nie potrzebuje on na nic nie wydaje on nie musi kupować jedzenia paliwa i płacić rachunków nie ma kompletnie żadnych wydatków na zbiórkę charytatywną już wpłacić więc te 600 zł z donejtów idzie do kosza chodźcie za nim to może któryś z was uchwyci moment pozbywania się niepotrzebnych pieniędzy to się wzbogaci...


#patostreamy
#kononowicz
  • 17
@SVETER: A ja sram na tego szczura i na jego cele człowieku.... przecież tam może być napisane wszystko liczą się wpłaty nie cel...

do poprzedniego komentarza tylko dodam: > Przecież to jest jasne i klarowne że te pieniądze będą przeznaczone na życie czy wam trzeba wszystko pokazywać placem czytać i tłumaczyć ? trochę logicznego myślenia do uja pana...
@Zagmadfany2: Teraz srasz a jak niespelnial to bylo oooooo znowu cpun nie wydal na to co bylo wymyslone. Klarowne to jest jak sobie zyje z reklam a cel wiadomo nie wiążący, ale elegancko by bylo napisac i spelnic a nie wymyslac cele a potem jak zwykle po taniosci chlam kupowac jak drobny cwaniaczek.
@SVETER: Nigdy nie interesował mnie kogokolwiek cel na lajcie jedyne co mnie interesowało a raczej irytowało to donejty typu pozdrów mnie major itp....

@Barakun91: Ratowanie życia a materacyk do spania widzisz tu różnicę ? porównanie z tyłka....
Bobolski wizjoner i człowiek sukcesu. Jakby poszedł do pracy to by dostał pensję i nie musiał żebrać i oszukiwać widzów.


@czlowiekoguratny: Nie nie nie ja już nie będę nic tłumaczył każdy ma swój rozum a mnie już szkoda słów na ta biedę umysłową.... ¯\_(ツ)_/¯
@Zagmadfany2: Tak wpisać może wszystko ale jeśli już daje jakiś cel to niech go zrealizuje jak należy a nie na Boga robi cel na produkty do gotowania i nagrywa jeszcze jak wybiera najtańszą półkę w Lidlu i przy tym płacze że zbankrutuje, mimo że przecież on na to zebrał i jako osoba uczciwa kupiłby to co ma kupić nie ważne ile by to miało kosztować a nie że najpierw płacze że