Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WIERCENIE W ŚCIANACH BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD PRZEWIERCĄ KABLE W ŚCIANIE
@czteroch @drippinsauce nie #!$%@? długa historia. Mam kolejną nauczkę, że stażysta i uczeń to sie nadają do mieszania wody w wiadrze albo i to nawet nie bo rozleje. Żarty żartami, ale nadal się z tym bawię. Debil myślał, że jak będzie wiercić na wylot od drugiej strony to nie trafi w przewody, gdzie wykrywacz mu piszczał na 30cm. I faktycznie piszczał bo miał powód, te roczniki od 1995 w górę do 2000
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zarzutkkake: Z ciebie to jest większy Janusz niż fajtłapa z tego stażysty. Najpierw bierzesz stażystę, bo hehe tani pracownik, nie biorąc pod uwagę że uczeń może zrobić coś źle i jesteś od tego aby przyuczyć go do zawodu. Po czym jak zrobił coś źle to pewnie zjebka i jeszcze jak dzieciak uciekasz z budowy, bo nie daj Boże trzeba będzie naprawić co się zepsuło i się ze zleceniami nie wyrobisz, super
@Zarzutkkake: Jak wysoko tam do sufitu bylo? Ja ostatnio podlaczalem klientowi brame i przewod zasilajacy od tak sobie lezal jak mowil od jakis 5 lat w trawie. Pierwsze ciecie nowymi obcinaczkami...