Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem że zajmujecie się bardziej wyszukanymi zapachami, ale może znajdzie się ktoś kto jest mi w stanie pomóc. Szukam możliwe najbliższego zamiennika perfum Davidoff Echo. Kiedyś używalem regularnie - bardzo lubilem metalicznosć a zarazem świeżość tego zapachu. Swojego czasu był popularny i można go było kupic za grosze. Teraz juz od kilku lat nieprodukowany i można dostać tylko zlewki.
Polecicie coś najbardziej zblizonego do tego zapachu? Albo może ktoś ma jeszcze Echo i chciałby się pozbyć w miarę "normalnych" poeniadzach? :)

#perfumy
  • 10
@ptak_powszedni: Mam podobnie. :) Wspomnienia z czasów studenckich i dobrego czasu zaraz po studiach. Ale sam zapach był dla mnie idealny. Niby "zwykły" świeżak, ale był metaliczny, chłodny i energetyzujący, bez słodyczy jaką ma większość popularnych świeżaków typu Chrome. Wiele perfum próbowałem, ale z żadnym nie czułem się tak dobrze jak z Echo. ;(

Wszystkie trzy sam otwierałeś, czy kupiłeś używane? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@artur_r0: jeden dostałem od różowej(mówi że pomimo setki zapachów tylko ten jej się kojarzy jej w 100% ze mna) cały zafoliowany, drugi otwarty dorwałem na ebayu w UK i kolega mi przywiózł a ten największy (połowa flakonu) to kiedyś jakiś mireczek wrzucił że kobita na olx pozbywa się zapachów po mężu i dorwałem go za turbo śmieszne pieniądze. Jeszcze dwie flaszki czekają na mnie w UK ale od ponad roku nie