Wpis z mikrobloga

Arcyciekawy materiał Digital Foundry na temat używania zewnętrznych SSD do konsoli PS5. Wyniki w niektórych przypadkach są całkiem zaskakujące, gdzie eksternale po USB są równie szybkie lub nawet i szybsze niż ten wewnętrzny konsoli Sony.

#gry #playstation #ps #ps5
  • 8
@jaqqu7: czy oni sprawdzili jakąś grę, która dostała patch do PS5? To że dysk z PS5 nie spisuje się lepiej w Wiedźminie czy Cyberpunku to akurat nie jest zaskoczenie
@Policjant997 Cinkito to człowiek wielu talentów niczym Johnny Sins - tyle, że zamiast bycia astronautą, hydraulikiem, trenerem czy strażakiem jest specjalistą ds. sprzedaży, technikiem, inżynierem, menadżerem, agentem FBI, analitykiem i biznesmenem
@Policjant997: @Angmac: jeszcze bardziej się liżcie po jajach :D filmiku całego nie oglądałem, bo nie mam teraz czasu, ale jak włączyłem na szybko i przescrollowałem do połowy mniej więcej to jedyne gry jakie się pojawiły to Wiedźmin i Cyberpunk, czyli gry z PS4 działające we wstecznej, dlatego ZAPYTAŁEM (a nie podważyłem wyniki czy stwierdziłem, że metodologia jest zła) czy sprawdzili jakąś grę z PS5, bo to gry z PS5 przede