Wpis z mikrobloga

Che sobie założyć klimę z mieszkaniu. Oferta którą dostałem jest spoko? Może znajdę tu kogoś kto to ogarnia.
Chodziłoby mi o dwie jednostki wewnętrzne w sąsiadujących pokojach - salon około 22m2, oraz sypialnia 11 m2. Z czego salon bez drzwi do niego, otwarty na przedpokój, może coś mocniejszego powinno być? Ogólnie ten producent sprzętu w porządku? Czy warto się w moduły wifi bawić, przydatne to?
Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

#klimatyzacja #mieszkanie #zabrze #slask
XyzMD - Che sobie założyć klimę z mieszkaniu. Oferta którą dostałem jest spoko? Może ...

źródło: comment_1618585308RgI2DeIzRVQAmYTYQgyuci.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@XyzMD: producent spox, moc? Ja bym wziął obie najniższe, jeżeli jest różnica w cenie.

Wi-Fi? Jak przed wejściem do domu chcesz już miec chłodno, to bierz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XyzMD: wygląda ok, jednostek nie zmniejszaj, bo to katalogowo 100 zł różnicy, a w salonie trochę większa moc może się przydać.
  • Odpowiedz
@Xargo1: @kuncfot:
Właśnie myślałem czy do salonu większej mocy nie dać przez to że zimno będzie "uciekać". Tak żeby było raz a porządnie zrobione, czy raczej powinno wystarczyć? Oba te pokoje maja okna prawie idealnie na zachód i popołudniami bywało gorąco
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XyzMD: uciekać nie będzie, bo aby uciekało to musi być cyrkulacja powietrza i to całkiem spora. Często same otwarte drzwi to mało, by schłodzić drugie pomieszczenie, i to nawet przy klimatyzatorze dmuchającym prosto w te drzwi. Druga rzecz, że przy nowym budownictwie moc 2.7kW do małego salonu to kosmos - wystarczy tylko wiedzieć jak używać klimę. Wystarczy ją tylko włączyć wcześniej, by chodziła na niskich obrotach i utrzymywała od początku odpowiednią
  • Odpowiedz