Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, w to co się wczoraj odj*bało na tagu. Nie potrafię zrozumieć dlaczego dajecie się tak traktować? TVN pokazał nam środkowy palec, a wy oglądaliście wczoraj Komnatę Tajemnic tylko po to, żeby dzisiaj nabijać im kase z reklam jakby nic się nie stało.
Zachowując się w ten sposób pokazujecie, że mogą robić co chcą, bo wam to nie przeszkadza. Naprawdę wierzycie, że nie mają kasy na wszystkie części? To sprawdzanie rynku, chcą w ten sposób zobaczyć czy puszczanie co drugiej części jest opłacalne, ale patrząc co się wczoraj stało, to myślę, że dzisiaj będzie normalna oglądalność.
Szkoda słów, w tym kraju chyba nigdy się nic nie zmieni
#harrypotter
  • 23
@MemeFairy: @Perkotka: Nie chodzi mi o to, że wczoraj oglądaliście na cda, chodzi mi o to, że dzisiaj będziecie oglądać na TVN-ie.
Puszczanie przez nich co drugiej części to absurdalny pomysł. Popełnili błąd decydując się na takie rozwiązanie, a nie poniosą żadnych konsekwencji
@Kameishi: bo dzisiaj jest Więzień na tvnie, a biorąc pod uwagę, że nie każdy wiedział i spodziewał się wczorajszego wspólnego oglądania, to jak co tydzień pewnie będzie oglądał Więźnia (może na cda, niekoniecznie tvnie) - oglądanie Komnaty dzisiaj o tej samej godzinie wprowadziłoby chaos, umówienie się całym tagiem jest logistycznie niewykonalne, więc i tak dobrze nam wczoraj poszło. Myślę że kwestie tego jak kto co bojkotuje, a przede wszystkim na co